Ваш кошик порожній :(
10148
Виробник:
Roks
98.47 грн
Акції та знижки
Відправлення посилок о 16.00

Карбід кремнію широко застосовується у найрізноманітніших сферах діяльності у різних формах (вільного чи зв'язаного зерна, суспензій у маслі, гліцерині, етиленгліколі). У механообробці його використовують для процесів шліфування, хонінгування, водоструминного різання, піскоструминної обробки. У вигляді порошку карбід кремнію застосовується, в основному, для притирання поверхонь і в цьому додатку використовується більш широко, ніж будь-які інші матеріали. У процесах заточування порошок карбіду кремнію, як правило, застосовують або для вирівнювання абразивних брусків, або для наведення суспензії на робочі поверхні тих самих брусків. І те й інше робиться для збільшення продуктивності процесу.
Карбід кремнію дуже твердий (9-9,5 за шкалою Моосу). Він є надзвичайно «подряпаною» субстанцією, здатною різати практично що завгодно. При цьому завдяки своїм фізичним властивостям зерно карбіду кремнію руйнуючись утворює не менш абразивно активні частинки дрібнішого розміру, які продовжують активно працювати.
Як абразивний матеріал карбід кремнію зустрічається в основному у двох видах – т.зв. чорний та зелений. За своїми фізико-механічними та хімічними властивостями вони відрізняються незначною мірою кількістю домішок, що й визначає колір. По суті карбід кремнію зелений має вміст SiC – 99.66%, тоді як чорний – 98,26%. Однак процес отримання зеленого карбіду кремнію, набагато енергоємніший і дорогий. Тому в практичному застосуванні, як правило, обмежуються використанням чорного карбіду кремнію, якщо немає особливих рекомендацій.
Вирівнювання абразивних брусків на порошку карбіду кремнію.
Насипте на поверхню скла (товщина скла повинна бути не менше 6 мм) порошку карбіду кремнію (к.п. досить половину чайної ложки). Додайте трохи води та розподіліть отриману суміш по поверхні скла. Якщо немає особливих вказівок виробника брусків, що забороняють застосування мильного розчину* – можна додати трохи рідкого мила – це покращить контроль за процесом. На попередньо замочений на 10 хвилин у воді камінь, нанесіть олівцеву сітку з того боку, яку вирівнюватимете. Потім з легким натиском водите камінь по поверхні скла з нанесеним порошком карбіду кремнію, здійснюючи рухи вісімкою. По місцях стирання олівцевої сітки можна контролювати перебіг процесу. Коли олівцева сітка зникне – брусок вирівняний. Можна його застосовувати за призначенням або продовжувати той самий процес з більш тонким порошком карбіду кремнію до отримання поверхні потрібної шорсткості. Цей виробник забороняє використовувати миючі засоби при заточенні, вирівнюванні або очищенні каменів, оскільки речовини, що містяться в мильному розчині, руйнують поверхню брусків. Також не рекомендується використовувати мило при роботі з абразивами на бакелітовій зв'язці, оскільки вони розм'якшуються у лужному середовищі. Додаткові характеристики:

Країна походження Україна
Матеріал - Карбід кремнію
Консистенція - Порошок
Розмір у мкм до/від -3/2 - 200/160 мкм
Фасовка - Скляна, пластикова пляшка
Вага – 100 г.

Reviews: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 1
 Сергей
14.01.2023
Подскажите какая зернистость порошка подходит к различным камням разной зернистости? Как это рассчитывается? К примеру какой порошок нужен камню с зернистостью 1000 грит, 3000 грит, 220 грит?
Відповідь адміністрації:
Стартовая зернистость порошка для выравнивания, выбирается исходя из неровностей на рабочей поверхности камня, которую необходимо устранить. Если дефект геометрии бруска существенный (седло или скол), то для любой гритности камня выравнивание начинается с порошка F80 (200/160мкм). Но в большинстве случаев выравнивание начинают с порошка F150 (100/80мкм). После завершения операции выравнивания на первом порошке, нужно переходить на следующий - примерно в 2 раза меньший по размеру зерна. Например, с порошка 100/80мкм нужно переходить на порошок 50/40мкм либо на порошок 40/28мкм, чтобы убрать царапины на камне от более грубого порошка. Так следует, с уменьшением в 2 раза размера зерна, продолжать притирать камень до порошка, чья зернистость будет в 2 раза больше размера зерна в камне, который выравнивается. Например, если выравнивается камень Boride 1000 грит (средний размер зерна - 4мкм) - его следует финишировать на порошке зернистостью примерно 10/7мкм. Соответствие размера зерна и зернистости для различных систем гритности можно посмотреть на нашем сайте в разделе Полезное/Калькулятор гритности. Грубые обдирочные камни от 100 до 220 грит выравниваются грубым порошком F80 в один подход.

Схожі товари