Ваш кошик порожній :(
11133
2239.87 грн
Акції та знижки
Відправлення посилок о 16.00

Цифровий електронний мікроскоп

Одне з питань, з яким рано чи пізно доводиться стикатися тим, хто практикує заточування ріжучого інструменту - це вибір оптики - лупи, мікроскопа або будь-яких варіацій оптичних приладів, що дозволяють побачити РК у збільшеному вигляді. І річ тут не тільки в гостроті зору. Погляд на результати заточування через збільшувальне скло або мікроскоп допомагає зовсім інакше зрозуміти процеси, що відбуваються в ході обробки металу, побачити якісь «вузькі» місця і зробити, часом неординарні висновки, тобто. можна сказати, перейти на інший рівень усвідомлення всієї дії.

Завдання підбору відповідного оптичного приладу у свій заточний сет не є таким тривіальним, як може здатися на перший погляд. Як правило, більш-менш функціональне рішення коштує дуже дорого, тому часто доводиться задовольнятися наддешевими китайськими виробами.

Цифровий мікроскоп Х600, що пропонується, можна назвати розумною альтернативою при виборі оптичного аксесуара для заточування. Він має оптимальне співвідношення ціна/якість. Він поєднує в собі переваги звичайного збільшувального скла, через яке оперативно можна глянути на проміжний результат (цю опцію забезпечує наявність власного екрана) та електронного мікроскопа, що дозволяє записувати фото на комп'ютер через USB порт (а у разі цифрового мікроскопа Х600 запис може вестись і на SD -Карту, що встановлюється в мікроскоп і не тільки фото, а й відео!). Є вбудований акумулятор, що дозволяє використовувати мікроскоп автономно, а не поблизу розетки живлення. Окремо слід зазначити, що від більш дешевих побратимів, цифровий мікроскоп Х600 відрізняє досить пристойну якість зображення та функціональний металевий штатив, за допомогою якого положення мікроскопа чітко фіксується без люфтів, брязкоту та інших відхилень.

Тепер докладніше. Що входить до комплекту поставки:
1. Власне, сам мікроскоп;
2. Металевий штатив;
3. Зарядний пристрій (5В, 2А);
4. З'єднувальний шнур miniUSB-USB (використовується як для зарядки, так і для передачі даних на комп'ютер);
5. Торцевий ключ типу шестигранник для збирання штатива;
6. Інструкція (англ.)

Основний блок складається з самого мікроскопа, забезпеченого світлодіодним підсвічуванням (8 світлодіодів), із захисним кільцем з матового оргскла (воно одночасно служить розсіювачем, який прийде світлу м'якість і рівномірність, прибирає відблиски) і 4,4” екрану з елементами управління. Ззаду екрана знаходиться кнопка системного скидання (RST), збоку – роз'єм miniUSB, слот під карти microSD та колесо регулювання рівня підсвічування. Спереду під екраном розташовані кнопки управління - увімкнення/вимкнення, MENU, потім кнопка MODE (мікроскоп може працювати в трьох режимах: відео, фото та перегляд знятих матеріалів, за допомогою кнопки MODE можна здійснювати вибір між цими режимами). Далі йдуть стандартні кнопки навігації по Меню – ліворуч/праворуч та OK.

Під час роботи у верхньому лівому куті екрана відображаються піктограми, що показують у якому саме з режимів ми зараз працюємо. У правому нижньому – індикація заряду батареї та наявності вставленої SD-карти. Праворуч угорі ми бачимо вибрану роздільну здатність.

Натискання стрілочки вліво збільшить зображення у 2 рази (цифровий зум), повторне натискання – у 4 рази. Зумування знадобиться в деяких випадках, але волію його уникати, оскільки збільшене зображення буде розмитим. Під час відтворення цифрове збільшення зображення не працює. Натисканням стрілки праворуч можна зменшити зображення до початкового стану.

У режимі відеозйомки натискання клавіші ОК запустить запис відео - червона точка у верхньому лівому куті екрана блиматиме. Натискання ОК у режимі «Фото» робитиме знімок.

Натискання кнопки Меню в режимі «Відео» відкриває доступ до настройок, де можна вибрати досить цікаві опції, такі як: роздільна здатність екрана (це, наприклад, 1080р, 720р – в меню цей пункт називається «Коефіцієнт розрізнення»), можна накласти на картинку час (в меню – опція «Примітка часу»), відеореєстраторські опції «Виявлення руху», «Циклічна зйомка» або зйомка з інтервалом тощо.

Якщо, перебуваючи в меню налаштувань «Відео», натиснути «Меню» ще раз, відкриються Загальні налаштування:

- Форматування картки пам'яті – це процедура обов'язково проводиться після встановлення нової картки, інакше запис працюватиме некоректно.

-          Вибір мови.

- Налаштування Автовимкнення приладу та підсвічування екрана.

- Скидання в заводські установки («Предустановка системи»).

- Частота розгортки 50/60 Гц.

- Налаштування поточного часу.

- Увімкнення повороту зображення на 180 градусів

- Поточна версія прошивки (до речі, опції можуть відрізнятись від описаних, залежно від версії прошивки).

Якщо ж натиснути клавішу «Меню», у режимі «Фото», то також відкриються загальні налаштування, які відрізняються від попередніх. Наприклад, «Коефіцієнт розрізнення» - вказує на обсяг, який займатиме знімок на карті пам'яті, є опція "Швидкий перегляд", а в іншому, все, як у режимі "Відео".

Натискання клавіші «Меню» в режимі перегляду знятих матеріалів дає «Видалити» або «Заблокувати» знятий матеріал.

Якщо під'єднати вимкнений мікроскоп до комп'ютера через USB-кабель, то буде відбуватися просто заряджання акумуляторної батареї. Увімкнення мікроскопа викликає появу логотипу USB-підключення на моніторі мікроскопа, а комп'ютер, виявивши нове обладнання та зовнішній накопичувач (у разі, якщо microSD-карта вже вставлена ​​в мікроскоп), спробує встановити драйвера. На Windows 10 ідентифікація проходить швидко, система справляється з пошуком та інсталяцією необхідних програм сама, додаткових драйверів качати не потрібно. Мікроскоп визначився як зовнішня web-камера під назвою «TIGA Device». На інших, більш старих системах цілком може знадобитися пошук і примусове встановлення необхідних програм.

Reviews: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари