Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Тримач кута заточування ножа GRINDER

Тримач кута заточування ножа GRINDER


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Тримач кута заточування (Sharpener Angle Guide) - це простий в використанні пристрій, призначений для заточування ножів на водних або масляних каменях в домашніх умовах.

Тримач має зручні розміри. Його габарити - 100х19 мм, дозволяють з одного боку безпроблемно використовувати даний пристрій з більшістю ножів, що застосовуються в повсякденному побуті, а з іншого - дають можливість впевнено формувати заданий кут підведення по всій довжині ріжучої кромки.

У даного тримача кута заточування анонсований кут, що задається при роботі з клинком в 15 градусів на сторону. Хоча даний параметр буде залежати від ширини самого клинка, оскільки власник по суті просто задає висоту підйому обуха ножа над робочою поверхнею каменю і не враховує його ширину.

Тримач кута заточування виконаний зі спеціального пластика, який не залишає подряпин на лезі, але тим не менш дозволяє дуже міцно фіксувати клинок в тримачі за допомогою спеціальних затискачів. Місце контакту утримувача кута заточки з робочою поверхнею абразивного бруска забезпечено керамічної пластиною, яка дозволяє уникнути стирання матеріалу утримувача о заточний камінь.

Країна походження Китай
МодельGRINDER
Довжина притискної частини 90 мм
Ширина притискної частини 11 мм
Габаритна довжина утримувача 100 мм
Габаритна ширина держателя 19 мм
Величина задається половинного кута 15 гр.
Матеріалпластик, кераміка
Вид поставкибез коробки


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
5+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені