Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Мастило MILITEC-1, 15 мл

Мастило MILITEC-1, 15 мл


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Мастило Militec-1 (а правильніше сказати - кондиціонер металу) виготовлена на синтетичній основі і служить, перш за все, для обробки металевих частин зброї, як вогнепальної, так і для змащення шарнірів різного роду складних ножів і ножів з автоматичним і напівавтоматичним механізмом викиду клинка. Рекомендується для забезпечення надійної роботи механізмів, що експлуатуються в особливо жорстких умовах. Основне функціональне призначення Militec-1 - це без рідинне зниження тертя в механічно взаємодіючих з'єднаннях.

Принцип дії кондиціонера металу. Мастило Militec-1, вступаючи в хімічну реакцію з металом поверхней що труться, утворює на них захисну плівку і знижує тертя в механічному поєднанні. Тому робота зі змазкою Militec-1 передбачає відсутність рідкої фракції між деталями що труться.

Це дозволяє уникнути таких недоліків, властивих традиційним змащенням, як виділення масла з області тертя, висихання мастила в зоні контакту (в слідстві цього малий термін експлуатації і ризики викликані підвищеним тертям), забруднення рідкого мастила пилом, металевими частинками і т.п.

Рекомендації щодо застосування. Перед нанесенням мастила Militec-1, необхідно очистити оброблювану поверхню від забруднень, знежирити і нагріти її до температури 65°C використовуючи, наприклад, фен. (65 ° C - це невисока температура. Наприклад, низькотемпературний відпуск сталі можливий тільки при температурі понад 150 ° C). Нанести Militec-1 та притерти поверхні що труться (скласти і розкласти ніж кілька разів). Після цього поверхні з нанесеною мастилом Militec-1 насухо витираються. Виробник мастила Militec-1 рекомендує повторити цей процес ще два-три рази.

Особливі вказівки. При неможливості нанести Militec-1 рекомендованим способом, його можна використовувати в якості добавки до раніше нанесеного мастила. Оскільки Militec-1 не вступає в реакцію з традиційними мастилами, частинки кондиціонера включаються до складу старого мастила, утворюючи конгломерат. При цьому в ході роботи (тертя рухомих частин) частинки Militec-1 осідають на поверхню металу і виконують своє основне призначення.

Компанія Рокс пропонує вам купити мастило MILITEC-1 (15 мл) в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

Країна походження США
ВиробникMILITEC, Inc.
Обсяг15 мл.
Діапазон робочих температур від -59 ° C до 200 ° C
Колір майже безбарвний
Запахмає слабкий запах
Упаковкапластиковий пляшечку з дозатором


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені