Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Ластик SABITORU для догляду за ножами

Ластик SABITORU для догляду за ножами
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10446 Грубая 360.00 грн. -+
10447 Средняя 360.00 грн. -+
10448 Финишная 360.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Ластик SABITORU призначений для усунення потемніння, плям та іржі з металу.

Коли на клинку ножа з'являються потемніння, плями іржі і інші ознаки корозії - це завжди неприємно. Особливо цим грішать клинки з вуглецевих сталей. При всіх перевагах перед нержавейкой (легкий рез, простота і легкість в заточенню, тривалість утримання гостроти і при цьому відносна дешевизна) углеродка - іржавіє і тому вимагає певного регламенту в догляді. Нержавійка - це теж поняття відносне. Сталей абсолютно стійких до корозії не буває. При певних умовах зовнішніх впливів і нержавіюча сталь теж може потьмяніти, покритися вогнищами точкової корозії і т.п. Боротися з цим явищем можна різнимі способами - починаючи від обробки різними хімічними складами, закінчуючи абразивної обробкою аж до повного регрінда. Однак це незручно, затратно, і як правило, вимагає застосування різних додаткових спецзасобів.

Для оперативного видалення слідів незначної корозії на клинку дуже зручен спеціальний ластик для усунення потемніння, плям та іржі з металу. Якщо такий ластик під рукою то не потрібно ніяких спеціальних механічних пристроїв і хімічних розчинів, а також навичок в їх використанні, не потрібно повністю перешліфовувати клинок, мати поруч проточну воду або хімічні реактиви. Повернути первісний вигляд ножа можна за лічені хвилини ,потерши поверхню клинка спочатку грубим ластиком, а потім прибравши подряпини з поверхні металу фінішним .

Ластик для усунення плям іржі з металу випускається японською компанією Chukyo Kenma Co., Ltd в трьох варіантах: 60 grit для грубої (напис на ластику синього кольору), 120 grit для середньої (напис на ластику білого кольору) і 240 grit для фінішної (чистової ) обробки з написами на ластику червоного кольору.

НайменуванняЛастик SABITORU для видалення іржі
Країна походження Японія
Виробник Chukyo Kenma Co.,Ltd
Зернистість 60/120/240 грит
Вид поставки блістер
Призначення Груба / Середня / Фінішна обробка
Габарити гумки 65 х 40 х 9мм
Відгуки покупців:

Дата: 26.11.2021
І'мя:
Відгук: взяв чисто із за інтереса середній ластик, як виявилось річ дуже робоча і зі своїм завданням на ножі справилась на ура!
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+6 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені