Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Стрічка Tesa для захисту ножа (Tesa 4840)

Стрічка Tesa для захисту ножа (Tesa 4840)


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

В ході заточки ножів завжди так чи інакше доводиться стикатися з необхідністю захисту поверхні клинка від подряпин, зробленими залишками абразиву. і абразивна гігієна тут не допомагає. Подряпини на різ, звичайно, не впливають, але естетику псують грунтовно.

Звичайні малярні стрічки, ізоляційні стрічки та скотч мають кожен свої суттєві недоліки. Малярська стрічка розкисає, відстає по краю. Під відставший край забивається абразив, створюючи на клинку характерну матову смужку. Ізолента досить груба, швидко злазить від використання МОР. Скотч - тримається намертво, але виникають проблеми з його видаленням. Для роботи з дорогими клинками, поверхня яких повинна залишатися ідеальною після заточки, необхідний надійний захист поверхні ножа, що виключає ймовірність навіть найменших пошкоджень або забруднень.

Ідеальна стрічка для захисту клинка при заточці повинна бути досить м'якою і гнучкою для того, щоб точно повторювати контури ножа, повинна бути зроблена з масло-бензо-водо- стійкого полімеру (основа не повинна бути паперової), також повинна надійно фіксуватися на поверхню клинка, а при видаленні - не залишати клейових плям.

Всіма цими властивостями в повному обсязі володіє стрічка tesa® 4840, призначена спеціально для захисту гладких і делікатних поверхонь. Вона дуже міцна, інертна до впливу різних МОР, виключно м'яка і гнучка, легко клеїтися на нерівні поверхні чітко повторюючи будь-які контури і вигини. Завдяки унікальному клейовому шару з натурального каучуку, стрічка tesa® 4840 НЕ обдирається і не відстає в ході роботи, але по завершенні заточування дуже легко знімається, залишаючи абсолютно чисту поверхню клинка без залишків клею.

Все це робить стрічку tesa® 4840 ідеальним засобом захисту клинків під час заточування від впливів залишків абразиву, металевої стружки і інших продуктів, що утворюються в ході роботи з заточним інструментом.

Стрічка tesa® 4840 була розроблена спеціально для захисту дорогих і чутливих поверхонь. Стрічка складається з основи у вигляді міцної гофрованої полімерної плівки, покритої клеєм з натурального каучуку. Рельєфна структура стрічки дозволяє відривати її вручну, обережно і рівно під кутом 90 °. Це дозволяє наносити стрічку швидко і точно. Стрічка tesa® 4840 поєднує в собі міцну, гнучку полімерну плівкову основу і легкий, стійкий до старіння клейовий склад з натурального каучуку.

Матеріал основи м'який ПВХ
Коліржовтий
Загальна товщина 150 мкм
Тип адгезиву натуральний каучук
Адгезія до сталі 1.9 Н/см
Подовження при розриві 140%
Межа міцності на розрив 22 Н/см
УФ-стійкість 6 тижнів
Температура використання вище +5 гр. З
Ширина50 мм
Вага 320 грам


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені