Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Цифровий електронний мікроскоп 1-600Х

Цифровий електронний мікроскоп 1-600Х


  • Опис
  • Відгуки

Одне з питань, з яким рано чи пізно доводиться стикатися тим, хто практикує заточку ріжучого інструменту - це вибір оптики - лупи, мікроскопа або будь-яких варіацій оптичних приладів, що дозволяють побачити РК в збільшеному вигляді. І справа тут не тільки в гостроті зору. Погляд на результати заточування через збільшувальне скло або мікроскоп допомагає зовсім по-іншому зрозуміти процеси, що відбуваються в ході обробки металу, побачити якісь «вузькі» місця і зробити, часом зовсім неординарні висновки, тобто можна сказати, перейти на інший рівень усвідомлення усієї дії.

Завдання підбору підходящого оптичного приладу в свій заточной сет не є такою очевидною, як може здатися на перший погляд. Як правило, більш-менш функціональне рішення коштує дуже дорого, тому часто доводиться задовольнятися наддешевих китайськими виробами.

Пропонований цифровий мікроскоп Х600 можна назвати розумною альтернативою при виборі оптичного аксесуара для заточки. Він володіє оптимальним співвідношенням ціна / якість. Він поєднує в собі переваги звичайного збільшувального скла, через яке оперативно можна глянути на проміжний результат (цю опцію забезпечує наявність власного екрану) і електронного мікроскопа, що дозволяє записувати фото на комп'ютер через USB порт (а в разі цифрового мікроскопа Х600 запис може вестися і на SD -карту, встановлену в мікроскоп і не тільки фото, але і відео!). Є вбудований акумулятор, що дозволяє використовувати мікроскоп автономно, а не тільки поблизу розетки живлення. Окремо потрібно відзначити, що від більш дешевих побратимів, цифровий мікроскоп Х600 відрізняє досить пристойну якість зображення і функціональний металевий штатив, за допомогою якого положення мікроскопа чітко фіксується без люфтів, брязкоту і інших відхилень.

Тепер докладніше. Що входить до комплекту поставки:
1. Власне, сам мікроскоп;
2. Металевий штатив;
3. Зарядний пристрій (5В, 2А);
4. З'єднувальний шнур miniUSB-USB (використовується, як для зарядки, так і для передачі даних на комп'ютер);
5. Торцевий ключ типу шестигранник для збірки штатива;
6. Інструкція (англ.)

Основний блок складається з самого мікроскопа, забезпеченого світлодіодним підсвічуванням (8 світлодіодів), з захисним стопорним кільцем з матового оргскла (воно одночасно служить розсіювачем, який прийде світла м'якість і рівномірність, прибирає відблиски) і 4,4 "екрану з елементами управління. Ззаду екрану знаходиться кнопка системного скидання (RST), збоку - роз'єм miniUSB, слот під карти microSD і коліщатко регулювання рівня підсвічування. Спереду під екраном розташовані кнопки управління - включення / вимикання, MENU, потім кнопка MODE (мікроскоп може працювати в трьох режимах: відео, фото та перегляд відзнятих матеріалів, за допомогою кнопки MODE можна здійснювати вибір між цими режимами). Далі йдуть стандартні кнопки новігаціі по Меню - вліво / вправо і OK.

При роботі в лівому верхньому кутку екрану відображаються піктограми, що показують в якому саме з режимів ми зараз працюємо. У правому нижньому - індикація заряду батареї і наявності вставленої SD-карти. Справа вгорі ми бачимо вбрання дозвіл.

Натискання стрілочки вліво збільшить зображення в 2 рази (цифровий зум), повторне натискання - в 4 рази. Масштабування може стане в нагоді в деяких випадках, але віддаю перевагу його уникати, так як збільшене зображення буде розмитим. При відтворенні цифрове збільшення зображення не працює. Натисканням стрілочки вправо можна зменшити зображення до вихідного стану.

У режимі роботи камери натискання клавіші ОК запустить запис відео - червона точка в верхньому лівому кутку екрана буде блимати. Натискання ОК в режимі «Фото» буде робити знімок.

Натискання кнопки Меню в режимі «Відео» відкриває доступ до налаштувань, де можна вибрати досить цікаві опції, такі як: дозвіл екрана (це, наприклад, 1080р, 720р - в меню цей пункт називається «Коефіцієнт розрізнення»), можна накласти на картинку час (в меню - опція «Замітка часу»), відеорегістраторскіе опції «Виявлення руху», «Циклічна зйомка» або зйомка з інтервалом і т.п.

Якщо, перебуваючи в меню налаштувань «Відео», натиснути «Меню» ще раз, то відкриються Загальні настройки:

- Форматування карти пам'яті - це процедура обов'язково робиться після установки нової карти, інакше запис буде працювати некоректно.

- Вибір мови.

- Налаштування автоматичного вимкнення приладу і підсвічування екрану.

- Скидання в заводські установки ( «Попередня установка системи»).

- Частота розгортки 50/60 Гц.

- Налаштування поточного часу.

- Включення повороту зображення на 180 градусів

- Поточна версія прошивки (до речі, опції можуть відрізнятися від описаних, в залежності від версії прошивки).

Якщо ж натиснути клавішу «Меню», в режимі «Фото», то також відкриються загальні настройки, що відрізняються від попередніх. Наприклад, «Коефіцієнт розрізнення» - вказує на обсяг, який буде займати знімок на карті пам'яті, є опція «Швидкий перегляд », а в іншому, все, як в режимі« Відео ».

Натискання клавіші «Меню» в режимі перегляду відзнятих матеріалів дає «Видалити» або «Заблокувати» відзнятий матеріал.

Якщо під'єднати вимкнений мікроскоп до комп'ютера через USB кабель, то буде відбуватися просто зарядка акумуляторної батареї. Включення мікроскопа викликає поява логотипу USB-підключення на моніторі мікроскопа, а комп'ютер, виявивши нове обладнання і зовнішній накопичувач (в разі, якщо microSD-карта вже вставлена ??в мікроскоп) спробує встановити драйвера. На Windows 10 ідентифікація проходить швидко, система справляється з пошуком і інсталяцією необхідних програм сама, додаткових драйверів качати не потрібно. Мікроскоп визначився, як зовнішня web-камера під назвою «TIGA Device». На інших, старіших системах цілком може знадобитися пошук і примусова установка потрібних програм.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+9 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені