Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Бокс-тримач для точильний каменів (SHAPTON)

Каталог товарів Аксесуари для заточування Для каменів Бокс-тримач для точильний каменів (SHAPTON)
Бокс-тримач для точильний каменів (SHAPTON)


  • Опис
  • Відгуки

Спеціалізований пластиковий бокс для зберігання водних каменів від фірми SHAPTON (Японія) зроблений з якісного ударостійкого пластику. Бокс має габаритні розміри 222х88х37 мм і призначений для зберігання водних каменів, з розміром робочої області до 210х70мм і товщиною до 20мм. Ідеально підходить для зберігання водних каменів таких, як Naniwa Professional Stones, Naniwa Sharpening Stones, NANIWA Combi Series Stone в розмірі 210х70х20мм. Дно боксу перфоровані наскрізними отворами для відводу зайвої вологи, що дозволяє каменю «дихати». Дно боксу піднесено на кілька міліметрів над рівнем столу за рахунок прогумованих ніжок, що забезпечує ефективну вентиляцію каменю через нижні отвори. Для поліпшення циркуляції повітря навколо каменя, всередині боксу (на дні і по бічних стінок) також зроблені ребра жорсткості, що не дозволяють каменю стикатися зі стінками і дном коробки і мінімізують контакт каменю з пластиком.

Пластиковий бокс для водних каменів також може служити і підставкою для заточки. Кришка боксу забезпечена спеціальними наполегливими бортиками, в межах яких може фіксуватися камінь, з розміром робочої площини до 210х70мм. Такого роду підставка під точильний камінь збільшує висоту підйому поверхні бруска над рівнем столу на 33 мм, що цілком достатньо для комфортної роботи. Як уже зазначалося, ніжки боксу прогумовані. Це виключає прослизання навіть по мокрій настановної поверхні.

Бокси доступні в кольоровій гамі з 10-ти кольорів. Різноманітна колірна гамма зручна в разі використання декількох боксів для каменів з різною грітностью для асоціації кольору коробки з розміром зерна каменю. Зберігати камені в коробці слід без застосування будь-якого роду ущільнювачів і прокладок.

Кольори боксів для зберігання водних каменів:

1 - білий;

2 - помаранчевий;

3 - малиновий;

4 - золотистий;

5 - жовтий;

6 - блакитний;

7 - зелений;

8 - синій;

9 - темно-синій;

10 - фіолетовий.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені