Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Тримач точильних каменів гумовий розсувний Risam

Каталог товарів Аксесуари для заточування Для каменів Тримач точильних каменів гумовий розсувний Risam
Тримач точильних каменів гумовий розсувний Risam


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Тримач каменів для ручного заточення має три упорні площини, що забезпечують більш надійну і жорстку фіксацію абразивного бруска. Дві металеві напрямні жорстко закріплені в передньому упорі, розташовані чітко паралельно і не мають люфту відносно один одного. Передній і задній упори виконані з прогумованих твердих частин, який виключають продавлювання кріпильних губок навіть при сильній різьбовій фіксації каменю. Середня опора також має тверду вставку, що збільшує її жорсткість і дозволяє працювати з довгими, але при цьому тонкими камінням. Виключається ризик розколу бруска на твердих зв'язках або прогину бруска на м'яких зв'язках (вулканітова, бакелітова і т.п.) при натисканні. У тримачі ідеально вивірено посадкову площину всіх трьох опорних частин, камінь на тримач лягає чітко по всій поверхні, без люфтів. Нижня частина держателя забезпечена спеціальною тактильною рискою, яка виключає ковзання в процесі роботи.

Одним з основних призначень тримача заточних каменів є підняття бруска над рівнем столу на висоту, достатню для комфортної роботи (щоб руки при роботі не торкалися поверхні столу). Це особливо актуально для тонких каменів (як правило, товщина таких каменів від виробника може складати від 10мм). Висота підйому каменю над рівнем столу для даного тримача становить 22 мм, що цілком достатньо для зручної роботи. Разом з тим висота губок становить 7,5 мм, що дає можливість повністю використовувати всю довжину каменю без ризику зіткнення клинка з губками.

Максимальна довжина каменю, який можна затиснути в тримачі - 214 мм. При цьому стандартна довжина великого каменю для заточування - 210 мм. Мінімальна довжина каменю, який фіксується в тримачі (із середньою опорою) - 141 мм, що дозволяє цілком нормально працювати навіть зі стандартними заточувальні брусками, які призначені для верстатної заточки (6 '' або 152,5 мм довжиною).

Компанія Рокс пропонує вам купити гумову підставку під точильні камені в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

Матеріал Гума, сталь
Країна походженняКитай
ВиробникRisam
Призначеннядля фіксації абразивних брусків при заточуванні ножів
Мінімальна довжина каменю, який можливо зафіксувати на підставці141 мм
Максимальна довжина каменю, який можливо зафіксувати на підставці214 мм
Ширина опорних поверхонь70/62/70 мм
Висота губок7,5 мм
Підйом поверхні каменю над столом22 мм
Габаритні розміри290х70х30 мм
Вага625 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені