Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

HLAD`S cleaning solution

HLAD`S cleaning solution
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10920 HLAD`S cleaning solution 250ml 190.00 грн. -+
11960 HLAD`S cleaning solution 120 ml 130.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

3VТМ представляє унікальний за своїм складом і якісним параметрам продукт HLAD`S cleaning solution. HLAD`S cleaning solution чудово підходить для зняття з поверхні абразивних брусків залишків і слідів інклюд гідроксиду заліза-іржі-вкраплень і слідів рудого кольору, що утворюються в результаті взаємодії з водяними парами і киснем повітря мікрочастинок металу, впровадженими в поверхневі мікропори бруска в процесі обробки матеріалів з високовуглецевої сталі.
HLAD`S cleaning solution можна використовувати також для виведення з поверхні абразивних брусків інклюд частинок відпрацьованого абразиву бруска і мікрочастинок знятого металу.
Для отримання бажаного ефекту достатньо покласти брусок на паперову або ганчір'яну підстилку, змоченою HLAD`S cleaning solution, все це - на промокне в непогоду підкладку (пластиковий файл), нанести на поверхню «поруділі» бруска шар HLAD`S cleaning solution - можна через змочену в HLAD `S cleaning solution паперову серветку або ганчір'я, накрити м'якій пластиковій накидкою (файлом) і почекати якийсь проміжок часу. Хімічно активні компоненти HLAD`S cleaning solution переведуть іржу в безбарвну водорастворимую форму, а поверхнево активні речовини HLAD`S cleaning solution осмотичним тиском витягнуть на поверхню бруска масло - в разі масляного бруска, або воду - в разі водного каменю, з інклюд мікрочастинок знятого металу , «засів» у порах бруска. У випадку з сильно забруднені бруском поверхню бруска неодноразово протирати ганчіркою, змоченою в HLAD`S cleaning solution. І що дуже важливо - в процесі очищення не допускати висихання бруска, бо активні іонні компоненти HLAD`S cleaning solution працюють тільки у вологому середовищі.
Після закінчення обробки очищається брусок промити проточною водою і протерти ганчіркою.
HLAD`S cleaning solution має унікальний натуральний склад з легкої кислотною реакцією, нешкідливий для шкіри рук, але з огляду на те, що цей склад, при відповідному застосуванні, прибирає навіть сліди жиру, шкіру рук після нього рекомендуємо промити в проточній воді і зволожити кремом.
Застосовуйте продукти від 3VТМ і отримуйте задоволення від роботи.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені