Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Пенал для каменів 150мм на 10 шт

Пенал для каменів 150мм на 10 шт


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Зручний футляр для зберігання каменів під точила «апексоідного» формату довжиною до 150мм виготовлений з фанери з необробленою поверхнею. Деревина добре адсорбує залишкову вологу з каменів і сприяє запобіганню їх розтріскування.

Організатор виконаний у вигляді пеналу, з зручними вибірками в кришці і перегородками. Це дозволяє легко відкривати і закривати кришку і витягувати з нього каміння.

Футляр має шість комірок зі внутрішнім розміром 12мм х 170мм, який оптимально підходить для розміщення абразивних брусків самого популярного розміру, якій застосовується для верстатного заточування - шість дюймів довжини на один дюйм ширини (6 "x1" або 152мм х 25мм).

Завдяки досить великому розміру комірки, в неї вільно поміщаються камені з наклеєними бланками.

 Пенал має габаритні розміри 190х103х37 мм. Перед укладанням водних каменів після використання на тривале зберігання рекомендується їх просушити, а також після укладання тримати кришку якийсь час напіввідкритій, щоб збалансувати залишкову вологу в камені. Також, з міркувань абразивної гігієни, рекомендується підписати кожну комірку зернистістю каменю, який в ній буде зберігатися і використовувати одну й ту ж саму комірку для каменів з однаковою грітностью.

Країна походженняУкраїна
Типфутляр для точильних каменів
Матеріалфанера
Зовнішній розмір190х153х37 мм
Внутрішній розмір комірки170х12мм
Кількість комірок10 мм
Вага220 гр


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені