Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Підставка під водні камені

Підставка під водні камені


  • Опис
  • Відгуки

Підставка для водних каменів призначена для роботи з заточувальні брусками, розмірами до 210 мм в довжину і 70 см в ширину. Основа підставки виготовлена ??в Японії компанією Naniwa, зроблена з високоякісного пластику, оснащена ребрами жорсткості, які не допускають люфтів і шата.

Основним завданням даного аксесуара є підняття робочої поверхні каменя над поверхнею верстата (стола), щоб руки майстри не чіплялися за установчу поверхню під час роботи, а також забезпечення надійного позиціонування загострювальної бруска. Знизу на підставці встановлені гумові тактильні насадки (ніжки), які дозволяють надійно закріпити платформу на поверхні столу і виключають прослизання.

На робочу поверхню підставки наклеєний тактильний килимок, які відповідає за фіксацію точильного бруска. Спеціальний матеріал килимка, а також конфігурація його поверхні з тактильними виступами гарантує впевнену фіксацію самочинного водою каменю на поверхні підставки при поздовжніх і бічних механічних навантаженнях під час заточування. Фіксація каменю на робочій поверхні підставки настільки надійна, що немає необхідності в додаткових упорним буртиком і притискаючи. Це спрощує конструкцію підставки, полегшує зміну каменів і підвищує комфорт роботи.


Підставка для водних каменів має габаріти248х78х25 мм, не має ніяких особливих вимог в обслуговуванні. Після роботи її досить промити проточною водою, щоб прибрати шлам.

Відгуки покупців:

Дата: 03.09.2019
І'мя:
Відгук: Отличная не дорогая подставка под любой камень. Ровная основа, покрытая резиной. Держит камень отлично. Легко моется.
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені