Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Силіконовий килимок 290х230х3мм

Силіконовий килимок 290х230х3мм


  • Опис
  • Відгуки

Силіконовий килимок призначений для підвищення комфорту роботи з різного роду заточувальні пристосуваннями. Розмір робочої поверхні килимка (290х230х3мм) дозволяє встановити на нього практично будь-який тримач каменю (або просто сам камінь) для заточування. При цьому, велика площа силіконового килимка дозволяє безпроблемно розміщувати на ньому супутні заточувальні аксесуари, використовувані в ході роботи - слурікі, нагури, чистячі камені і т.п.
Робоча поверхня силіконового килимка забезпечена тактильними виступами, що дозволяє збирати на килимку шлам і відпрацьовану змазує рідина. Нижня поверхня силіконового килимка також забезпечена такіміже татктільнимі насічками, що забезпечує надійну його зчеплення навіть з мокрою поверхнею столу.
Силіконовий килимок не має запаху. Поверхня силіконового килимка володіє водовідштовхувальними властивостями, легко чиститься і миється від будь-яких забруднень спеціальним миючим засобом. Силіконовий килимок хімічно абсолютно інертний до будь-яких компонентів змащувальних рідин, використовуваних при заточуванні (гас, масла, ПАР і т.п.). Силіконовий килимок зручний і невибагливий в зберіганні та догляді, після використання його необхідно помити, висушити.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені