Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Силіконовий килимок 440х200х5мм

Силіконовий килимок 440х200х5мм


  • Опис
  • Відгуки

Силіконовий килимок призначений для підвищення комфорту роботи з різного роду заточувальні пристосуваннями. Розмір робочої поверхні килимка дозволяє встановити на нього практично будь-яку точилку, що абсолютно виключає можливість прослизання ніжок верстата по настановної площини, а також дозволяє локалізувати шлам і відпрацювання, що утворюється під час заточування. Також на силіконовому килимку може бути встановлений будь-який тримач каменю (або просто сам камінь) для заточування, що також істотно поліпшить зручність роботи. При цьому велика площа силіконового килимка дозволяє безпроблемно розміщувати на ньому супутні заточувальні аксесуари, використовувані в ході роботи - слурікі, нагури, чистячі камені і т.п.

Робоча поверхня силіконового килимка забезпечена тактильними виступами і отбортовкой в ??3 мм, що дозволяє збирати на килимку шлам і відпрацьовану змазує рідина до півлітра в обсязі. Нижня поверхня силіконового килимка гладка і забезпечує надійну зчеплення навіть з мокрою поверхнею столу.

Силіконовий килимок не має запаху. Поверхня силіконового килимка володіє водовідштовхувальними властивостями, легко чиститься і миється від будь-яких забруднень спеціальним миючим засобом. Розташування тактильних насічок на килимку оптимізовано для швидкого видалення забруднень з робочої поверхні - рідина швидко йде по жолобках між тактильними виступами, відсутні важкодоступні для чищення місця. Силіконовий килимок хімічно абсолютно інертний до будь-яких компонентів змащувальних рідин, використовуваних при заточуванні (гас, масла, ПАР і т.п.). Силіконовий килимок зручний і невибагливий в зберіганні та догляді, після використання його необхідно помити, висушити, при необхідності його можна згорнути в рулон.

Відгуки покупців:

Дата: 03.09.2020
І'мя:
Відгук: Класний коврик, не тонкий, розмір добре підходить під мій водний камінь. Коврик фіксується на столі, і в той же час може фіксувати сам камінь. Вся суспензія з каменю стікає в спеціальні жолобки,точив на столі без ганчірок-стіл залишається чистим. Хороший аксесуар
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені