Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

VOLOD`S CLEANING Substance

VOLOD`S CLEANING Substance
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10919 VOLOD`S CLEANING Substance 330g 190.00 грн. -+
11961 VOLOD`S CLEANING Substance 210 g 130.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

3VТМ представляє унікальний за своїм складом і якісним параметрам продукт VOLOD`S CLEANING Substance. VOLOD`S CLEANING Substance чудово підходить для зняття з Ваших рук і будь-яких поверхонь, включаючи поверхні абразивних брусків, залишків та слідів хонинговального або будь-якого іншого масла або жиру разом з інклюд знятого металу, відпрацьованих абразивних зерен і інших речовин.

VOLOD`S CLEANING Substance, завдяки наявності в своєму складі тонкого кварцового абразиву і поверхнево активних речовин, пов'язує жири, масла і містяться в них інклюд інших речовин, що сприяє безперешкодному видалення їх з будь-якої поверхні або з Ваших рук. Досить замаслену поверхню або руки злегка зволожити, потім нанести трохи порошку VOLOD`S CLEANING Substance, після чого потерти рука об руку. При нанесенні на поверхню - злегка потерти серветкою, - чим вище ступінь забруднення, тим довше і з великим зусиллям потерти, - і через короткий час помити руки під проточною водою. У випадку з поверхнею - прибрати утворену кашку з VOLOD`S CLEANING Substance серветкою або ганчіркою, після чого протерти оброблену поверхню насухо.

Завдяки унікальному натуральному складу VOLOD`S CLEANING Substance має легку лугову реакцію і добре відноситься до шкіри Ваших рук, абсолютно нешкідливий, але з огляду на те, що цей склад, при відповідному застосуванні, прибирає навіть сліди жиру, шкіру рук після нього рекомендуємо помити в проточній воді і зволожити кремом.

Застосовуйте продукти від 3VТМ і отримуйте задоволення від роботи.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
9+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені