Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Порошок Керамо Корунду F1500 (білий), 50 г

Порошок Керамо Корунду F1500 (білий), 50 г


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Виробництво синтетичних абразивів для тонких доводочних операцій заточування пов'язане з рядом об'єктивних труднощів. Є багато факторів, що виникають при роботі з дрібнозернистими абразивами. Наприклад, один з них - це вплив зв'язки бруска на процес заточки - при розмірі зерна менше 3 мкм звичайні зв'язки можуть впливати на матеріал заготовки, порівнянне з дією самого абразиву. Тому в зв'язку брусків високою грітності доводитися додавати різні компоненти, що нівелюють цей вплив, що істотно позначається на вартості виробу і на якості обробки. Заточка на вільному абразиві, коли абразивний порошок (або водна / масляна суспензія на його основі) наноситися на робочу поверхню притиру - чавунного, латунного, скляного, композитного, дерев'яного і т.п. - позбавлена подібних недоліків. Однак, незважаючи на це порошкоподібний дрібнозернистий абразив для надтонкою доведення все одно, як правило, містить безліч різних добавок, іноді становлять більше половини від його обсягу.

До таких добавок відносяться:

- поверхнево активні речовини (ПАР), які надають хімічний вплив на окисли металу оброблюваної заготовки;
- розпушувачі;
- адсорбенти, що поліпшують змочуваність абразивних частинок різними рідинами - водою, маслом, органічними розчинниками, каталізаторами і ПАР;
- частинки, що збирають за рахунок електростатичного ефекту на своїй поверхні металеву стружку і шлам і підсилюють за рахунок цього ріжучі властивості самого абразивного зерна і т.п.


Мікропорошок керамокорунда від торгової марки 3V TM - це полірувальний порошок на основі оксиду алюмінію для суперфінішного доведення ріжучої кромки ножа, а також тонкої поліровки металевих поверхонь - це один з кращих матеріалів для отримання понад чистої доведення.
Обробка на такому абразиві дає набагато більш чисту поверхню, ніж на доводочних брусках тієї ж зернистості. Наприклад, доведення на даному порошку дає більш тонку ризику і, відповідно, більш високу чистоту обробки поверхні, ніж після абразивного бруска SHAPTON Pro 12000 grit.

Діаметр еквівалентної сфери частинок, що входять до складу - менше 2 мкм (середній діаметр частинок 1,4 мкм, мінімальний діаметр частинок - 0,5 мкм).
Втрати у вазі при прожарюванні порошку з керамокорунда при температурі в 550 градусів Цельсія протягом 1 години складають менше 0,5%, що говорить про вкрай низькому вмісті забруднюючих домішок. Рівень pH суспензій на основі порошку з керамокорунда може коливатися від 5,5 до 7,0, тобто порошок може застосовуватися на притир на основі компаундів, нестійких до лужного середовища, наприклад, на основі фенолформальдегідних смол. Густина порошку з керамокорунда - 330 кг / м.куб. Маслоємність (кількість адсорбується масла) перебувати в значеннях від 55 до 65 м на 100гр. порошку. У тих же межах перебувати і значення ДОФ-поглинання, який показує адсорбционную характеристику по відношенню до поверхнево активних речовин.

Країна походженняУкраїна
Виробництво3V TM
Матеріалкерамокорунд з поверхнево-активними речовинами
Консистенціяпорошок
Зернистістьменш ніж 2 мкм
Рівень pH суспензій на основі порошкувід 5,5 до 7,0
Густина порошку330 кг/м.куб
Маслоємністьвід 55 до 65 м на 100гр. порошку
Фасовкапластикова банка
Вага брутто65 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
5+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати
Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені