Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Мастило HLAD`S HONING Oil - Мастило HLAD`S HONING Oil 80 ml

Мастило HLAD`S HONING Oil 80 ml


  • Опис
  • Відгуки

І так - HLAD`SТМ HONING Oil. Дане Хонінговальне масло має склад, подібний зі складом всесвітньо відомих брендів - таких, як DAN`S HONING Oil і VOLOD`S HONING Oil. В основі складу HLAD`SТТМ HONING Oil - очищене пасивувати невисихаюче натуральне рослинне масло, облагороджені добавками антиоксидантів, поверхнево активних речовин, пластифікаторів і ароматизаторів.
HLAD`SТМ HONING Oil має настільки натуральний склад, що його можна застосовувати не тільки в якості хонинговального масла для заточувальних брусків і металів, а й як засіб для догляду за шкіряними виробами - при втиранні невеликої кількості HLAD`SТМ HONING Oil в поверхню навіть старовинних шкіряних виробів, шкіра на них набуває втраченої пластичність і новий вид.
Але повернемося до заточним брусків. Систематичне застосування з олією HLAD`SТМ HONING Oil запобіжить утворенню на поверхні і в порах Вашого загострювальної бруска плівки з окисленого і полімеризованого масла, що сприятиме збереженню абразивних властивостей бруска і перетворить роботу із заточування в різновид задоволення.
HLAD`SТМ HONING Oil застосовується також і при прецизійних роботах метал-метал. З огляду на високу жирність складу HLAD`SТМ HONING Oil і температурну стійкість (до 200 град. Цельсія) при повному збереженні основних властивостей, фахівці високого рівня використовують HLAD`SТМ HONING Oil при точному свердлінні і фрезіровка.
Але повернемося до заточним брусків. У разі якщо Вам знадобиться прибрати з поверхні бруска накопичився шлам з мікрочастинок знятого металу і відпрацьованих абразивних зерен бруска, а також при необхідності очистити будь-які поверхні і Ваші руки від масла або жиру - Ви можете скористатися продуктом HLAD`SТМ CLEANING Substance (вказати Е. посилання на анотацію продукту), що принесе відмінний результат.
При необхідності прибрати з поверхні заточного бруска рудувато-коричневі сліди від обробки високовуглецевої сталі - Ви можете скористатися продуктом HLAD`S cleaning solution (вказати Е. посилання на анотацію продукту), що також принесе незмінно відмінний результат.
Працюйте продуктами від HLAD`SТМ і отримуйте задоволення від роботи.
(С) HLAD`SТМПро цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені