Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Мастило ARKANSA'S

Мастило ARKANSA'S
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11323 Масло для камней ARKANSA’S START 110 мл. 129.00 грн. -+
11322 Масло для камней ARKANSA’S Finish 110 мл. 129.00 грн. -+
11923 Масло для камней ARKANSA’S Finish 250 мл. 280.00 грн. -+
11922 Масло для камней ARKANSA’S START 250 мл. 280.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

Масла ARKANSA'S Sharpening Oil від компанії 3V призначені для використання в якості змазуючої рідини під час заточування ріжучого інструменту. Масло ARKANSA'S START має меншу щільність і рекомендовано в разі необхідності реалізації високої продуктивності знімання металу в процесі заточки. Масло ARKANSA'S FINISH має високу щільність і рекомендовано в разі необхідності отримання високої чистоти обробки поверхні на доводочних операціях.
В описах характеристик заточних каменів, коли класифікують їх абразивну здатність, часто можна побачити, що камінь працює з водою в еквіваленті такої-то грітності, а з мастилом - набагато тонше. Дійсно, продуктивність знімання матеріалу абразивним інструментом в значній мірі залежить від щільності МОР, який використовується в процесі роботи. Чим нижче щільність змазує рідини, тим більш щільний контакт абразиву з заготівлею і більш інтенсивна обробка металу. Чим вище щільність МОР-а, тим більш певне вплив абразив надає на заточувати інструмент і тим вище чистота оброблюваної поверхні. Часто для збільшення продуктивності знімання матеріалу, при обдирні і стартових заточних процесах використовують воду, як МОР з найменшою щільністю, а на фініші заточування і доводочних операціях - МОР-і на основі масла для поліпшення якості оброблюваної поверхні. На практиці так радикально змінювати тип змазує рідини буває незручно. До того ж іноді використання масла жорстко обумовлено типом абразивного інструменту або стали, яка заточується (наприклад, сталь, сильно піддана корозії). В цьому випадку дуже доцільно користуватися двома типами масел, що відрізняються один від одного по щільності - менше щільні на стартові процеси, а більш щільні на фінішні.
Різна абразивна здатність, що реалізується при використанні двох типів масел ARKANSA'S Sharpening Oil START і FINISH, дозволить застосовувати один абразивний брусок на абсолютно різних етапах заточки. Залежно від виду матеріалу загострювальної бруска при використанні олійних МОР ARKANSA'S Sharpening Oil START і FINISH можна отримати різницю абразивної здатності в грит-еквіваленті від півтора разу, наприклад, на природних каменях до трьох разів кераміці з відкритою структурою.
Також, має високу щільність масло ARKANSA'S Sharpening Oil FINISH можна використовувати для первинної просочення неімпрегнірованних масляних заточних каменів.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені