Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Олеїнова кислота, 30 мл

Олеїнова кислота, 30 мл


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Олеїнова кислота для точильних каменів широко застосовується, як в якості поверхнево активної домішки в різні мастильно-охолоджувальної рідини, так і в якості окремого рідини при заточуванні на масляних точильних каменях.

В ході заточки, поверхнево активні речовини (мабуть, найпоширенішим з яких є олеїнова кислота) надають хімічний вплив на поверхневий окисел металу, тим самим збільшуючи ефект від механічної абразивної обробки. Як правило, в складі присутній мастильно-охолоджувальної рідини до 3% олеїнової кислоти.

Використовувати олеїнову кислоту як окремо, так і в якості добавки, рекомендується для всіх видів Арканзас (новакулітов), яшми, сланців, кераміки Spyderco, а також штучних масляних каменів - як при заточування, так і на точила Edge Pro Apex, Hapstone.

Також олеїнова кислота може застосовуватися для патинування міді і її сплавів. При тривалому зберіганні в олеїнової кислоти може випадати осад білого кольору. Це стеаринова кислота, що утворюється в результаті взаємодії води з олеїнової кислотою. У цьому немає нічого страшного, оскільки стеаринова кислота абсолютно нешкідлива і сама по собі є високоефективним поверхнево активною речовиною, яке часто додають в якості окремого компонента для посилення хімічного впливу на оксиди металів.

Країна походженняУкраїна
Типдобавка до мастильно-охолоджуючих рідин
МатеріалОлеїнова кислота
Упаковкапластикова пляшка
Об'єм30 мл


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені