Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

VOLOD`S HONING Oil

VOLOD`S  HONING Oil
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10918 VOLOD`S HONING Oil 60 ml 60.00 грн. -+
10917 VOLOD`S HONING Oil 110 ml 100.00 грн.
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

3VTM представляє унікальне за своїм складом і якісним параметрам Хонинговальна масло VOLOD`S HONINGOil. Це масло виготовлено з рафінованих не висихають натуральних рослинних масел з додаванням антиоксидантів і поверхнево активних речовин. За якісними параметрами VOLOD`S HONING Oil схоже з маслом DAN`S Oil, але вигідно відрізняється присутністю в своєму складі саме високо рафінованого НЕВИСИХАЮЧІ рослинного масла в композиції з високоефективним антиоксидантом. Також в складі масла VOLOD`S HONING Oil присутній добавка у вигляді ароматичної олії, що нівелює різкий запах деяких поверхнево активних речовин, що входять до складу масла.

Систематичне застосування олії VOLOD`S HONING Oil предотвратітобразованіе на поверхні і в порах Вашого загострювальної бруска плівки з окисленого і полімеризованого масла, що сприятиме збереженню абразивних властивостей бруска і перетворить роботу із заточування в різновид задоволення.

У разі якщо Вам знадобиться прибрати з поверхні бруска накопичився шлам з мікрочастинок знятого металу і відпрацьованих абразивних зерен бруска, а також при необхідності очистити будь-які поверхні а також Ваші руки від масла або жиру - Ви можете скористатися продуктом від 3VТМ VOLOD`S CLEANINGSubstance (вказати Е. посилання на анотацію продукту), що також принесе незмінно відмінний результат.

Працюйте продуктами від 3VТМ і отримуйте задоволення від роботи.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені