Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Камінь Naniwa для правки абразивних брусків, 175х55х30 мм, 220 грит

Каталог товарів Аксесуари для заточування Для вирівнювання Камінь Naniwa для правки абразивних брусків, 175х55х30 мм, 220 грит
Камінь Naniwa для правки абразивних брусків, 175х55х30 мм, 220 грит


  • Опис
  • Відгуки

Small Naniwa Flattening Stone, 220, (175x55x30 мм)

Згодом точильний камінь стирається і пласка поверхня стає нерівною, увігнутою, що дуже заважає правильно заточити клинок. Щоб водний точильний камінь міг коректно виконувати свою основну функцію, необхідно привести його поверхню в первісний стан. У цьому вам допоможе спеціальне крупнозернистое пристосування з рельєфною поверхнею - Small Naniwa Flattening Stone. Особлива ребриста поверхня каменю дозволяє ефективно і швидко вирівнювати деформовані і вироблені точильні камені.

Naniwa Modification Stone - камінь для редагування поверхні точильних каменів. Застосування: правка зносу геометрії поверхні точильних каменів.

Все, що вам потрібно зробити - це замочити виріб у воді на кілька хвилин, а потім акуратно обробити ним ваш точильний камінь. Після цього його необхідно ретельно промити водою, щоб позбутися від частинок більше крупнозернистого абразиву і можна приступати до використання. Для більшого прискорення роботи на поверхню вирівнюють каменю можна нанести порошок карбіду кремнію.

Правку точильних каменів необхідно здійснювати регулярно. В іншому випадку ріжучакромка ножа, який ви заточувати на деформованих пристосування, може піти в сторону, робоча поверхня буде сильно викривлена ??і доведеться використовувати грубий камінь для коригування леза.

Камені, за допомогою яких здійснюється правка, виготовляються з натуральних абразивів сверхгрубой зернистості, які не схильні до швидкого зносу. Їх рельєфна поверхня виходить в результаті нанесення спеціальних надрізів під кутом в 45 градусів по відношенню до поздовжньої осі.

Компанія Рокс пропонує вам купити камінь Naniva (220 грит) для виправлення абразивних брусків в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені