Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Бланк алюмінієвий зі скотчем 161х25х3 мм (краї під 45 градусів)

Каталог товарів Доведення ріжучої кромки Бланки та платформи Бланк алюмінієвий зі скотчем 161х25х3 мм (краї під 45 градусів)
Бланк алюмінієвий зі скотчем 161х25х3 мм (краї під 45 градусів)


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Алюмінієвий бланк з двостороннім скотчем призначений для оперативного монтажу алмазних і ельборових брусків (розміром 150х25х3мм) на металевій зв'язці, а також скляних бланків.
Бруски на металевій зв'язці товщиною 3 мм, наклеєні на алюмінієвий бланк (товщина якого також 3мм) можна більш надійно (за рахунок торців бланка «під ластівчин хвіст») закріпити в утримувач каменю точильних верстатів. Також загальна товщина конструкції в 6мм дозволяє робочій площині бруска вийти за площину губок тримача, що робить роботу більш комфортною і дозволяє уникнути випадкових ударів губками по ріжучої кромці. Крім того, популярна серед виробників заточних каменів товщина в 6мм (1/4 дюйма) дозволяє, в переважній більшості випадків, здійснювати перехід до наступного етапу заточування без коригування кута нахилу направляючої.


Поклейка скляних бланків на алюмінієві бланки також буває необхідна для забезпечення більш надійного кріплення скляних бланків в утримувач каменів в ручних заточувальних верстатах. Справа в тому, що скляний бланк має досить слизькі торці і може вислизати з тримача в ході роботи. На конструкцію у вигляді з'єднаних двостороннього скотчем бланків - скляного та алюмінієвого можна, наприклад, кріпити самоклеючі шлифшкірки і полірувальні плівки. Клеїти їх просто на алюмінієвий бланк недоцільно, оскільки алюмінієвий бланк не має достатньо жорсткості і буде, так чи інакше, прогинатися під час заточування. Площина робочої поверхні абразиву буде втоплена нижче губок власника, що, як описано вище, призводить до випадкового пошкодження РК. Якщо використовувати скляний бланк без алюмінієвого, його не можна буде закріпити в утримувач досить надійно. В зезультаті  «сендвіч» з двох бланків - алюмінієвий бланк забезпечує надійність кріплення, а скляний - жорсткість конструкції, ідеальну геометрію і твердість робочої поверхні. Всі разом має товщину до 9мм, що цілком комфортну для роботи. Крім самоклеючих плівок на таку конструкцію (прямо на поверхню скляного бланка) можна наносити різного роду абразивні пасти (алмазні або ельборові) і виробляти заточку на вільному зерні. Такий метод є досить поширеним при заточуванні ножів з особливо твердих високовуглецевих і порошкових сталей.


Використаний високоякісний двосторонній скотч виробництва компанії 3М, що гарантує надійне кріплення до бланку металевих і скляних поверхонь. Не рекомендується клеїти на скотч будь-які камені, оскільки в даному випадку не буде забезпечуватися достатня надійність з'єднання. При необхідності відокремити склеєний двостороннім скотчем поверхні - їх потрібно трохи нагріти.

Компанія Рокс пропонує вам купить вузький бланк алюмінієвий в Києві (розмір 161х25х3 мм, під 45 градусів) за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

Країна походженняУкраїна
ТипБланк
Матеріаланодований алюміній
КріпленняЛастівчин хвіст
Довжина16,1 см (довжина до скосів 15,4 см)
Ширина2,5 см
Товщина0,3 см
Розмір основи для кріплення каменю158 х 25 мм
Вага15 г


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+6 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені