Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Платформа з поверхнею з скла

Платформа з поверхнею з скла


  • Опис
  • Відгуки

Платформа з поверхнею з скла призначена для використання разом з Хонінговальними пастами і суспензіями для доведення ріжучого інструменту. Розміри робочої поверхні 207х70мм, що відповідає габаритам повнорозмірних заточних каменів. Підставка зі штучного каменю товщиною в 12мм дозволяє встановити платформу при роботі в стандартний утримувач брусків для заточки.

Платформу з поверхнею з скла рекомендується використовувати, як з абразивними пастами, наприклад, алмазними або ельборовими (розміром зерна 10мкм і нижче), так і суспензиями Hlad's (зернистістю від F400 до F1200). Також суспензію на поверхні платформи можна наводити будь-якими слурами і нагурами на природній або синтетичній основі.

Платформа з поверхнею з скла є недорогою, багатофункціональною і виключно ефективним інструментом для здійснення заточувальних і доводочних операцій при заточування та заточування столярного інструменту за допомогою точилок типу «каталка» (наприклад, заточной системи Veritas Mk. II Honing Guide). Так само перевагою такого виду заточування є дуже широкий діапазон оброблюваних сталей по твердості. Обробка дуже твердих металів виключно ефективна, оскільки заточка ведеться практично на вільному абразиві, без пошкоджень карбідної структури  сталей. При цьому спотворення геометрії робочої поверхні платформи дуже незначне.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені