Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Керамічні стрижні IDAHONE

Керамічні стрижні IDAHONE
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
10710 Стержень (гладкий, белый) 349.00 грн. -+
10383 Стержень (средний, голубой) 349.00 грн.
10384 Стержень (грубый, малиновый) 349.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

      

Idahone, Inc. - це компанія, заснована в Колорадо в 1973 році, випускає одні з найякісніших Мусатов і абразивних брусків з алюмокерамікі для заточки. Одним з найбільш поширених продуктів цієї компанії, є заточувальні Тріангл система, що включає в себе три види керамічних стрижнів - Coarse, Mediumі Fine, за допомогою яких можна виконати всі необхідні операції по заточування ножів від обдирні до доводочних. Наша компанія пропонує самі стрижні з алюмокерамікі, які Ви зможете використовувати, як в заточних Тріангл системах, підібравши потрібний Вам кут для заточки, так і в ряді інших додатків. Це може бути: правка, заточка, зняття задирки і внутрішньої сторони профільних обрізних технологічних ножів, заточка і правка медичного інструменту (зокрема стоматологічних кюрет і скалером, можна просто використовувати дані стрижні в якості звичайного мусата і т.п.

       Виконання стрижнів Idahone з алюмокерамікі далеко виходить за рамки застосувань звичайного мусата.

       Основне завдання мусата - це правка і відновлення ріжучих властивостей ножа шляхом ліквідації заминов та інших легких пошкоджень, тому в зазвичай вигляді Мусатов має давольно дрібнозернисту структуру робочої поверхні.

       Керамічні стрижні Idahone, на відміну від класичних мусатів мають різну абразивную здатність і стрижень з розміром зерна Coarse дозволяє знімати досить великий обсяг металу, що дозволяє виробляти такі операції, як зміна кута заточування або невеликий ремонт РК, в разі відколів або зазубрин.

 

На фото представлений знімок поверхні алюмокерамікі (квадрат зі стороною в 0,5). На ньому видно грубозерниста структура матеріалу. Для поліпшення різальних властивостей кераміки в її склад включені легуючі елементи у вигляді оксиду хрому, що значно збільшує абразивну здатність стержня.

Керамічний стрижень Idahone Medium має більш дрібнозернисту структуру (квадрат зі стороною в 0,5):

 

І призначений для видалення на підводі рисок, створених стрижнем Coarse.

Стрижень Idahone Fine вже має абсолютно гладку поверхню, яку можна порівняти з шорсткості з UltraFineкерамікой від компанії Spidercoі призначений для фінішних доводочних операцій.

 

Всі стрижні мають ідеальну геометрію, без перепадів по товщині вздовж стрижня і викривлень.

         Керамічні стрижні Idahone тестувалися в стоматологічних клініках США, де за допомогою них точили кюрети Грейсі, замінивши традиційно використовуються в даному випадку стрижні з природного каменю арканзас.

Керамічні стрижні Idahone показали чудовий результат. Робота на Арканзас і на алюмокераміке Idahone фактично ніяк не відрізнялася ні в трудомісткості процесу, ні в одержуваному якості заточки.

 

 

Відгуки покупців:

Дата: 08.01.2019
І'мя:
Відгук: Дуже гарно гострить
Оцінка: 5
Дата: 11.09.2019
І'мя:
Відгук: Суперові мусати
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано


Підписка на новини:
догори
Рокс © 2007-2019. Всі права захищені