Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Керамічний мусат 12мм

Керамічний мусат 12мм


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Мусат - це оптимальний інструмент для редагування ножа перед використанням. Він призначений для усунення заминов і виправлення інших різних дефектів на ріжучої кромці, що швидко і ефективно дозволяє відновити первинну гостроту леза ножа. Даний мусат має дуже тверду гладку поверхню з алюмокерамікі з абразивної здатністю близько 1000 грит (по FEPA F). Це дозволяє не тільки поправити ніж, але і трохи його підточити, дбайливо знявши невелику кількість металу з ножа під час редагування.
Для того, щоб використання мусата було комфортно - довжина його стержня повинна бути порівнянна з довжиною клинка, який на ньому обробляється. Даний мусат має довжину робочого стрижня - 27см, що дозволяє використовувати його практично з будь-яким за величиною кухонним ножем. Зручна рукоять з дуба, оброблена оброблена маслом і забезпечена кільцем для зручності зберігання мусата. Загальна довжина мусата становить близько 410мм.

Даний мусат прекрасно поєднує в собі високу якість і доступну ціну.

Під час використання ножа його кромка поступово заминається. Для відновлення гостроти ножа досить пару раз провести клинком вздовж мусата з обох сторін. Мусат не знімає частину матеріалу з поверхні леза, що сприяє продовженню терміну служби ножа.

Що таке мусат , для чого він потрібен і як його застосовувати?

Мусат це інструмент для редагування ножів, при чому ключове слово тут, саме правка, а не заточка, як деякі думають!

Застосування мусата буде виправданим лише на тих ножах, у яких ріжуча кромка не схильна до викришування, тобто це ножі із середньою твердістю клинка. Якщо перейти на мову цифр, то доцільно застосовувати мусат, якщо твердість клинка від 50 HRC до 60 HRC. Якщо твердість буде нижче 50 HRC, то мусат занадто сильно почне зрізати метал з ріжучої кромки, а не відгинати і випрямляти його і тим самим вб'є ріжучу кромку. Якщо твердість клинка більше 60 HRC, зазвичай ріжучакромка такого ножа буде фарбуватися при затуплении. І навіть якщо в якихось місцях вона трохи сплющиться, замнеться, то при спробі виправити її мусат вона просто відпаде, а якщо твердість мусата буде недостатньою, то зовсім він буде ковзати не полишаючи при цьому ніяких слідів на ріжучої кромці. Тому застосування мусата в таких випадках просто не логічно і марно. Тепер давайте розберемося, що відбувається при затуплении ножа (якщо ніж виготовлений не з надто твердої сталі).

Ріжуча кромка при затуплении змінює свою геометрію, тобто вона може загинатися вліво або вправо, а так само м'яти, як би приплющує. Далі, потрібно розуміти, що робить мусат при проводці його по ріжучої кромці. Він чіпляє за заміни і вигинає кромку, тим самим відновлюючи її геометрію. Так само якщо мусат виготовлений з досить твердої сталі (в порівнянні з твердістю клинка), то він може трохи знімати метал, тим самим трохи підточуючи кромку.

Тому при роботі з мусат не потрібно сильно тиснути на ніж. Досить поводити впевненими рухами зі збереженням кута заточування ножа. І ще, застосовувати мусатов потрібно після не тривалою роботи ножем, наприклад, після готування. Не потрібно чекати, коли ріжучакромка заблищить, і ніж дуже сильно затупітся, в таких випадках потрібно невелика заточка або правка на камені.

Компанія Рокс пропонує вам купити гладкий керамічний мусат в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

Країна походженняУкраїна
ТипМусат
МатеріалАлюмокераміка
Зернистість1000 grit
Довжина 410 мм
Довжина робочої частини270 мм
Діаметр12 mm
Вага150 грамм
Відгуки покупців:

Дата: 25.09.2020
І'мя:
Відгук: Хороший мусат, правит отлично, качественно сделан! Приятное общение! Спасибо!!!
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені