Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Ластик для керамічних мусатів IDAHONE

Каталог товарів Доведення ріжучої кромки Мусати Ластик для керамічних мусатів IDAHONE
Ластик для керамічних мусатів IDAHONE


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Незважаючи на те, що мусати, як правило, не призначені для істотного знімання металу з підведення ножа, тим не менш робоча поверхня керамічного стрижня активно засолюється при роботі. Справа в тому, що на відміну від абразивних брусків для заточування, з якими працюють переважно із застосуванням різних ЗОР (вода, масло і т. п., що запобігає забивання стружкою межабразивного простору) – мусатов працюють, що називається «на суху». Це сприяє «залипання» частинок, що видаляється з ножа матеріалу на поверхні кераміки. Особливо цим страждають мусати класу Coarse і Medium, які в ході правки можуть знімати значні об'єми металу. Ці ж мусати (грубої і середньої зернистості) гірше очищаються від залишків металевої стружки, міцно засіла в нерівностях алюмокераміки.

 Чистити мусаты за допомогою губки і миючих засобів під струменем води буває малоефективним і до того ж не завжди зручно.

Компанія Idahone розробила спеціальний гумка, за допомогою якого будь-які забруднення з поверхні металу видаляються легко і без допомоги води.

Ластик для мусатів зроблений з пористого композитного матеріалу, що нагадує абразивну гуму. Він легко дозволить повернути Вашому мусату первісний вигляд. Ластик для чищення мусатов є дуже зручним і просто необхідний інструментом при регулярному використанні керамічних мусатов

Країна походженняСША
ВиробникIdahone, Inc.
МатеріалАбразивна гумка
Габарити80х25х15 мм
Відгуки покупців:

Дата: 25.09.2020
І'мя:
Відгук: Классный ластик, снимает загрязнения с мусата на "ура"! Спасибо магазину!
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені