Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Складний алмазний мусат

Складний алмазний мусат


  • Опис
  • Відгуки

Складаний алмазний мусат - це портативний пристрій для редагування різного роду ріжучого інструменту. В основному, дане обладнання було розроблене для використання в польових умовах для оперативного відновлення ріжучих властивостей ножів, сокир, лопаток, гачків для риболовлі та іншого ріжуче-колячого інвентарю.

          Конструкція. Мусат виготовлений у вигляді «олівця» з кишеньковим кріпленням і цанговим затискачем. Цанга надійно фіксує робочий стрижень, дозволяючи впевнено і комфортно їм працювати. Робочий стрижень мусата металевий, з алмазним покриттям зернистістю орієнтовно в 400 грит, розділений на дві частини - циліндричну і конічну. Циліндрична має з одного боку плоский ділянку, з іншого канавку для заточування рибальських гачків. Конічний частина використовують, в основному, для заточування серрейторное крайок.

          Вага. Корпус мусата виконаний з алюмінію, що сніжет загальна вага пристрою (його маса - 36 грам, стрижень 23 грмма і корпус - 13 грам).

          Габарит. У згорнутому вигляді Мусатов має 130 мм в довжину, в робочому - 185 мм в довжину. Довжина конусної частини мусата - 70 мм, довжина циліндричної - 60 мм. Діаметр циліндричного мусата - 10,50 мм, конічного - 10,50 мм в широкій частині і 1,50 мм в вузької.

Відгуки покупців:

Дата: 18.07.2017
І'мя:
Відгук: Какая у него гритность?
Оцінка: 5
Дата: 18.07.2017
І'мя:
Відгук: Гость, Зерно используется порядка 100 микрон
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені