Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Гладкий керамічний мусат

Гладкий керамічний мусат


  • Опис
  • Відгуки

Керамічний мусат використовується для виправлення нерівномірності ріжучої кромки (РК).

Мусат має дуже тверду гладку поверхню.

Даний Мусатов прекрасно поєднує в собі високу якість і доступну ціну.

Під час використання ножа його кромка поступово заминається. Для відновлення гостроти ножа досить пару раз провести клинком вздовж мусата з обох сторін. Мусат не знімає частину матеріалу з поверхні леза, що сприяє продовженню терміну служби ножа.

Що таке Мусатов, для чого він потрібен і як його застосовувати?

Мусат це інструмент для редагування ножів, при чому ключове слово тут, саме правка, а не заточка, як деякі думають!

Застосування мусата буде виправданим лише на тих ножах, у яких ріжуча кромка не схильна до викришування, тобто це ножі із середньою твердістю клинка. Якщо перейти на мову цифр, то доцільно застосовувати Мусатов, якщо твердість клинка від 50 HRC до 60 HRC. Якщо твердість буде нижче 50 HRC, то Мусатов занадто сильно почне зрізати метал з ріжучої кромки, а не відгинати і випрямляти його і тим самим вб'є ріжучу кромку. Якщо твердість клинка більше 60 HRC, зазвичай ріжучакромка такого ножа буде фарбуватися при затуплении. І навіть якщо в якихось місцях вона трохи сплющиться, замнеться, то при спробі виправити її Мусатов вона просто відпаде, а якщо твердість мусата буде недостатньою, то зовсім він буде ковзати не полишаючи при цьому ніяких слідів на ріжучої кромці. Тому застосування мусата в таких випадках просто не логічно і марно. Тепер давайте розберемося, що відбувається при затуплении ножа (якщо ніж виготовлений не з надто твердої сталі).

Ріжуча кромка при затуплении змінює свою геометрію, тобто вона може загинатися вліво або вправо, а так само м'яти, як би приплющує. Далі, потрібно розуміти, що робить Мусатов при проводці його по ріжучої кромці. Він чіпляє за заміни і вигинає кромку, тим самим відновлюючи її геометрію. Так само якщо Мусатов виготовлений з досить твердої сталі (в порівнянні з твердістю клинка), то він може трохи знімати метал, тим самим трохи підточуючи кромку.

Тому при роботі з Мусатов не потрібно сильно тиснути на ніж. Досить поводити впевненими рухами зі збереженням кута заточування ножа. І ще, застосовувати Мусатов потрібно після не тривалою роботи ножем, наприклад, після готування. Не потрібно чекати, коли ріжучакромка заблищить, і ніж дуже сильно затупітся, в таких випадках потрібно невелика заточка або правка на камені.

Компанія Рокс пропонує вам купити гладкий керамічний Мусатов в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

Відгуки покупців:

Дата: 01.10.2016
І'мя:
Відгук: Классная штука, купил и ненарабуюсь. Считаю, что такой мусат вообще должен быть на кухне в каждом доме. Работает мягко, при этом замины выправляет очень бодро, к режущей кромке относится бережно (не то, что стальные с насечкой - убить нож можно за пару дней). После заточки таким мусатом можно нож править ну ооочень долго и не перетачивать - рекомендую всем!
Оцінка: 5
Дата: 29.11.2016
І'мя:
Відгук: Отличная вещь,бюджетный кухонник доводит до бритвенной остроты за пять минут.Если добавить 5 см длины,ему цены не будет-отлично подойдет для правки шеф-ножей.Магазину спасибо за качественное обслуживание.
Оцінка: 5
Дата: 10.12.2016
І'мя:
Відгук: Оперативный выход на связь.Чёткое и профессиональное общение с оператором. Быстрая доставка.Качественный товар! Спасибо!
Оцінка: 5
Дата: 27.06.2019
І'мя:
Відгук: Классная вещь. Длины хватает правит быстро икачественно
Оцінка: 5
Дата: 20.12.2019
І'мя:
Відгук: Качественный стержень без дефектов, симпатичная обработанная древесина рукояти, быстро отправили, надежно упаковано. Спасибо!
Оцінка: 5
Дата: 13.01.2020
І'мя:
Відгук: Второй мой мусат,первый китайский разница ощутима,немного не хватает длинны
Оцінка: 5
Дата: 08.07.2020
І'мя:
Відгук: Добрый День. При использования мусата, он "забивается"через какое то время. Рекомендую для чистки WD-40 и вату ,после протирания помыть мусат . Всем удачи.n
Оцінка: 5
Дата: 21.01.2021
І'мя:
Відгук: для очистки мусата рекомендую средство для снятия лака с ногтей и ватные диски,все стоит копейки.А вообще мусат предназначен для правки режущей кромки а не для заточки тупых ножей( сколы и замины убираются точильными камнями а мусатом доводится до бритвенной остроты).
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені