Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Точилка Triangle Idahone

Точилка Triangle Idahone


  • Опис
  • Відгуки

За допомогою набору для заточування Idaphone Triangle (V-образна точилка) можна заточувати ножі під двома різними кутами (15 і 22 градуса на сторону), використовуючи два різних по зернистості стрижня.


У зібраному вигляді керамічні стрижні в наборі для заточування Idaphone Triangle зберігаються в пазі станини і кріпляться за допомогою гумового джгута. У набір входять чотири стрижні двох видів зернистості - Fine (білий) і Medium (середній). Розміри стрижнів: довжина - 115 мм, діаметр - 7 мм. Довжина станини точила 153 мм а ширина 25мм. Точилка Idaphone Triangle підходить як для заточки в похідному варіанті, так і використання в домашніх умовах.


Збірка точила проводитися шляхом установки керамічних стрижнів у відповідні отвори, як показано на фото.
Для заточки ножа необхідно тримаючи клинок так, щоб ріжуча кромка була паралельна столу, а площину ножового полотна була перпендикулярна столу (так само, як при розрізанні чого-небудь), притиснути клинок до стрижня точила підведенням в районі п'яти і поступово опускаючи ніж вниз, проводити по керамічному стрижні з одночасним течение по всій довжині ріжучої кромки, аж до вістря. Цю процедуру необхідно робити до утворення задирки зі зворотним до оброблюваного підводу стороні, спочатку на грубому стрижні (сірого кольору), а потім на дрібнозернистому стрижні білого кольору.


Кераміка, з якого зроблені стрижні V-подібної точила Idaphone Triangle при нормальному використанні практично не підлягає зносу, але стрижні потребують очищення. Під час заточування ваші стрижні будуть накопичувати залишки дрібної металевої стружки (засолюють). При заточуванні можна, обертаючи стрижень в отворі - вибрати чисту ділянку кераміки на його поверхні. Щоб прибрати засол і відновити абразивную здатність керамічних стрижнів, можна застосовувати для чищення ластик Superaser від фірми Idahone або просто промити кераміку, використовуючи будь-який побутовий абразивний засіб для чищення.


Кут заточування в 15 градусів використовується для філейні і обробних ножів, Скіннер і т.п. Кут же заточування в 22 градусів рекомендований, в основному, для мисливських, універсальних і тактичних ножів, а також для реалізації мікроподвода на ножах з меншими кутами заточування (зокрема, в 15 градусів).Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені