Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Паста DIALUX сіра 110 г. (первинна обробка)

Каталог товарів Доведення ріжучої кромки Пасти Dialux Паста DIALUX сіра 110 г. (первинна обробка)
Паста DIALUX сіра 110 г. (первинна обробка)


  • Опис
  • Відгуки

Абразивна паста Dialux - ефективний спосіб відполірувати лезо ножа до дзеркального блиску.

Один з найбільш «просунутий» варіантів полірувальних паст - це пасти французької марки DIALUX.

Колір упаковки кожної пасти (він збігається з кольором самого бруска) характеризує її абразивность, від самої грубої (сіра Dialux Gris) до самої «тонкої» білої (Dialux Blanc).

Сіра паста (призначена для полірування нержавіючої сталі), виготовлена ??в основному з діятимуть, відрізняється високою абразивної здатністю і тому ідеально підходить для видалення дефектів, що утворюються під час різних стадій обробки.

Якщо ви хочете відполірувати лезо вашого ножа до дзеркального блиску, ви зможете це зробити за допомогою полірувальної пасти Dialux. Пасту потрібно нанести на шкіряну поверхню дошки для редагування ножів. Акуратно пополірувавши лезо, ви зможете домогтися раніше небаченого результату. Ваш ніж зможе різати помідор під власною вагою. У процесі полірування всі нерівності на металі згладжуються і поверхня стає надзвичайно гладкою.

Ми пропонуємо всі доступні різновиди пасти Dialux, які відрізняються кольорами. З усіх різновидів ми рекомендуємо дві - сіру і білу.

 

 

  

Тип пасти

  
  

Основа 

  
  

Властивості і застосування

  
  

Ступінь абразивності

  
  

Вид металу

  

 

       

Сіра

Діатоміт

Високі абразивні властивості Видалення різних дефектів, в тому числі утворених на різних етапах обробки

              1

Нержавіюча  сталь

Голуба

Синтетичні сполуки

Суперфінішна обробка, а також шліфування та полірування

              5

Всі метали, особливо білі сплави

 

 

 

 

 

Біла

Оксид алюмінію і масляна основа

Паста загального застосування, фінішне полірування

              6

 

Різні

 

Полірувальна паста Dialux, вміло підібрана і застосована за призначенням, не розчарує вас і допоможе досягти такого результату, про який ви мріяли.

Компанія Рокс пропонує вам купити пасту DIALUX 110 г. (сіра) в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

Відгуки покупців:

Дата: 11.10.2016
І'мя:
Відгук: Классно. Попробовал свои ножи полирнуть на коже с диалюксовской пастой - бреют в лет, не нужно никаких камней для заточки.
Оцінка: 5
Дата: 11.10.2016
І'мя:
Відгук: Пасты DIALUX и подобные им не предназначены за процесса заточки или доводки - только для полировки! Эти процессы имеют абсолютно различную физическую суть. Полировка предполагает либо крайне малое абразивное воздействие либо не предполагает его вообще. Полировка ведется мягкими полировочными кругами (или др. подобными инструментами), которые не способствуют сохранению геометрии режущей кромки. При этом в процессе полировки в результате химического и механического воздействия на поверхностный окисел металла происходит процесс зализывания, металл начинает течь сглаживая и размазывая неровности и за счет этого поверхность приобретает гладкость и блеск (соответственно, убивая зону наклепа на подводе, создаваемую в процессе заточки и доводки РК). Поэтому в ножевой тематике полировка в классическом понимании иногда просто не имеет смысла, поскольку некоторые стали ей просто не поддаются.
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
7+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені