Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Паста DIALUX зелена 130 м (середня полірування)

Каталог товарів Доведення ріжучої кромки Пасти Dialux Паста DIALUX зелена 130 м (середня полірування)
Паста DIALUX зелена 130 м (середня полірування)


  • Опис
  • Відгуки

Класична варіація полірувальної пасти на основі оксиду хрому під брендом DIALUX. DIALUX, що випускається французькою компанією Lippert Unipol і німецьким підприємством OSBORN - є лідером виробництва компонентів для адгезійної полірування пастами на основі оксидів різних металів. В основному, ці пасти позиціонуються для використання в ювелірній справі, тому основний упор в описі їх застосування зроблений на роботу з кольоровими металами. Однак зелений DIALUX відноситься до універсальних паст, які однаково добре обробляють, як мідні сплави і дорогоцінні метали, так і непогано справляються зі звичайною сталлю, причому навіть найтвердішою.

Зовнішня схожість з пастами ГОІ досить оманливе. Незважаючи на те, що основою, як у пасти ГОІ, у DIALUX зеленої є окис хрому - розробка DIALUX набагато більш свіжа і включає в себе велику кількість інноваційних рішень, що помітно позначається на ефективності її роботи. DIALUX зелена зроблена на основі тваринних жирів, досить тверда при кімнатній температурі, але при цьому добре наноситися, як на диски електромеханічних полірувальних механізмів, так і просто на притиральні площині (шкіра, деревина тощо). DIALUX зелена по абразивної здатності відноситься до паст середнього діапазону дії. Це не означає, що за допомогою неї можна добитися ідеально дзеркальної поверхні, наприклад, на нержавіючої сталі. Нерівності, які залишає паста DIALUX зелена після обробки поверхні заготовки абсолютно невиразні і для людського ока. Однак в ряді паст DIALUX існують модифікації, які працюють набагато тонше, наприклад, DIALUX блакитна. Але різницю в роботі цих паст можна побачити тільки в хороший мікроскоп.

За своєю абразивної здатності DIALUX зелена близька до DIALUX білої - даючи глянсову дзеркальну поверхню під час полірування, вона в змозі усунути досить істотні видимі дефекти типу подряпин і вибоїн. Тип впливу на полірованих поверхню у пасти DIALUX зелена - адгезійний. Частинки пасти прилипають до оксиду металу на поверхні оброблюваної заготовки і механічно видаляються з частинками цього самого оксиду. За рахунок цього відбувається м'яка полірування і саме тому пасти подібного типу дії мають можливість полірувати матеріали набагато більшої твердості, ніж речовини, що входять до складу самих паст.

Відзначимо, що купуючи пасту DIALUX в нашій компанії - Ви купуєте оригінальний продукт (не підробка), випущений на підприємствах або Lippert Unipol (Франція), або OSBORN (Німеччина), про що свідчать логотипи цих компаній на нижньому боці упаковки.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
5+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені