Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Паста DIALUX червона 130 м (середня полірування)

Каталог товарів Доведення ріжучої кромки Пасти Dialux Паста DIALUX червона 130 м (середня полірування)
Паста DIALUX червона 130 м (середня полірування)


  • Опис
  • Відгуки

Паста DIALUX червона класифікується, як паста загального призначення для фінішної і суперфінішне полірування кольорових металів. Вона має малу абразивної здатністю і високими поліруючими властивостями. Ідеально підходить для полірування бронзи і латуні, а так само дорогоцінних металів.

         Застосовується для фінішних операцій обробки Больстер, оковок, гард, надвершій, а також елементів інкрустацій рукояток і клинків. З досвіду використання паста DIALUX червона дає непоганий результат під час полірування вуглецевих сталей.

         Основу пасти DIALUX, червона (DIALUX ROUGE) складають суміші оксидів алюмінію і оксидів заліза, які надають комплексний механічне (абразивна обробка) і хімічний вплив на поверхневий окисел металу, що підсилює ефект полірування. Оксиди заліза визначають типовий колір даної пати. Крім цих двох основних складових, червона паста DIALUX містить додатковими композиції абразивних добавок, поверхнево активних речовин і связкок на натуральній жировій основі, які забезпечують необхідну абразивну здатність і високу адгезію з фетровими, бавовняними, щетини колами і щітками, а також різними ручними полірувальними інструментами.

         Паста DIALUX червона дає високий ефект обробки при малій витраті і при роботі з кольоровими металами, як правило, дозволяє досягти високоякісного кінцевого результату без додаткової обробки іншими пастами.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені