Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Листи шліфувальні самоклеючі PS8A Старт, 7 шт

Листи шліфувальні самоклеючі PS8A Старт, 7 шт


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • З цим товаром купують

Дуже еластична, водостійка шліфувальна шкурка PS8A на паперовій САМОКЛЕЮЧІЙ основі - "Старт" 7 шт. (155x2 5мм)

В комплекте представлена зернистость: PS8A (P180, P240, P500, P800, P1000, P1500, P2000)

Використання наждачного паперу, як альтернативи абразивних брусків може здатися не зовсім правильним. Але варіант заточування з використанням «шкурки» має ряд своїх переваг і чимало прихильників. До позитивних моментів можна віднести:- относительная дешевизна процесса;

- як правило, до розсіву абразивного матеріалу, призначеного для наждачного паперу, пред'являються більш суворі вимоги, які передбачають більш чітку селекцію по зерновому складі з мінімальними допусками. Звідси, на додаток до дешевизні, маємо абразивну здатність, що значно перевищує середні показники;

- оскільки, як правило, основою для наждачного паперу служить тверда поверхня зі скла, металу, твердих порід дерева – ефект «залинзовки» підведення через вироблення робочої поверхні абразивного бруска зведений до мінімуму. Відповідно, практично йде проблема невиходу на ріжучу кромку тонкими абразивами на фінішних етапах заточки і доводки.

- легка реалізація профільної вибірки металу. Так, наприклад, обробка сильно увігнутих/вигнутих спусків (або таких спусків, суміщених з підведенням) на клинку за допомогою звичайних абразивних брусків – завдання, прямо скажемо, не тривіальна. При цьому наждачний папір легко може бути наклеєна на будь-який необхідний профіль за допомогою двостороннього скотча, що значно розширює можливості заточки клинків з нестандартною геометрією. Як приклад можна навести також реалізацію сильно опуклої лінзи на підводах клинка за допомогою заточування на наждачним папері, наклеєної на м'яку поверхню (найчастіше на бланк зі шкірою виворотком – мездрой назовні).

- простота експлуатації – ні необхідність у вирівнюванні поверхні абразивного бруска і інше регламент, пов'язаному з підтриманням абразиву в робочому стані. До основних недоліків заточування на наждачним папері можна віднести мабуть, що -складність заточування «зерно» (хоча при певному навику - складно, але можна). Знову ж таки, цей недолік не притаманний абразивним плівок на спеціальному полімерному покритті. Однак, вартість таких плівок значно вище, ніж у наждачки і вони виробляються, в основному, тільки в дрібнозернистих варіантах.

 Для заточування застосовується водостійка наждачний папір. Сам процес здійснюється із застосуванням мінеральних масел або різного роду хонінгувальних рідин, а найчастіше – звичайної WD-шки.

Заточка за допомогою наждачного паперу не є повною альтернативою заточування іншими абразивами. Однак, застосування наждачки має ряд переваг, які розширюють можливості заточувальних процесів і які безумовно потрібно мати в арсеналі.

Компанія Рокс пропонує вам купити шліфувальні листи PS8A Старт (7 шт., дрібнозерниста наждачний папір) в Києві за низькою ціною. Самовивіз або доставка по всій Україні.

*ЦІНА вказана за комплект

Країна походженняУкраїна
Тип Шліфувальна стрічка
Тип основиПапір
Застосуванняшліфування
Матеріал Карбід кремнію
ЗернистістьP180, P240, P500, P800, P1000, P1500, P2000
Тип зв'язкисинтетична смола
Вологостійкістьводостійка
довжина155 мм
Ширина опорних поверхонь25 мм
Упаковкаполіетиленовий пакет
Одиниця виміруШтука
Кількість в упаковці 7
Вага12 г


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
8+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені