Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Суспензія полірувальна ARKANSA'S

Суспензія полірувальна ARKANSA'S
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11320 Суспензия полировочная ARKANSA’S F400 263.00 грн. -+
11321 Суспензия полировочная ARKANSA’S F800 237.00 грн. -+
11319 Суспензия полировочная ARKANSA’S F1200 227.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

Масляна суспензія ARKANSA'S abrasives від компанії 3VTM призначена для здійснення заточних доводочних етапів ріжучого інструменту, зробленого зі сталі з високою твердістю.

Масляні суспензії ARKANSA'S abrasives на основі керамокорунда від компанії 3VTM - це сучасні комплексні абразивні суспензії на основі стабілізованих масел природного походження, мікропорошок оксиду алюмінію та діоксиду кремнію для заточування і доведення твердих сталей на притиральних поверхнях. Робота на такому абразиві дає набагато більш чисту поверхню і дозволяє, зі збереженням структурної матриці металу, обробляти більш тверді заготовки, ніж доводочних брусками тієї ж зернистості. Суспензії ARKANSA'S abrasives 3VTM можна використовувати на будь-яких притиральних поверхнях, особливо ефективні вони на дерев'яних притир, наприклад, з бальси. Суспензії ARKANSA'S abrasives 3VTM наносяться на робочу поверхню притиру тонким шаром, заточка здійснюється рухами «від зерна». Діапазон зернистості суспензій ARKANSA'S abrasives 3VTM перекриває заточной і доводочний сектора обробки лінійкою в F400, F800 і F1200 грит по FEPA. Оскільки в масляній суспензії ARKANSA'S abrasives 3VTM використовується конгломерірованние зерна на комплексній зв'язці, чистота поверхні при обробці залежить не тільки від фракції абразиву, а й від тривалості обробки заготовки - чим довше, тим більш високого класу чистоти обробки можна домогтися.
Перед використанням суспензію необхідно струсити для отримання рівномірного розподілу суспензії по всьому об'єму.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+7 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені