Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Osaka Kitchen Knife

Osaka Kitchen Knife


  • Опис
  • Відгуки

Кухонний ніж Osaka Kitchen Knife 3 CLAVELES зроблений за мотивами японського кухонного ножа Petty. Petty, по суті - це кухонний ніж Universal, існуючий в абсолютно різних розмірних модифікаціях від 70 до 150 мм. В даному випадку довжина клинка ножа навіть більше, ніж у класичного Petty - 170 мм, але це не заважає йому бути зручним інструментом для більшості операцій на кухні. Їм можна чистити і нарізати овочі, розбирати м'ясо, нарізати готові продукти. Саме завдяки цим якостям він і називається універсальним. Відмінно лежить в руці, добре збалансований, ергономічний і продуманий до дрібниць. Тому, якщо Вам по-душі ножі середніх розмірів - це відмінний вибір, в якості основного ножа на кухні, оскільки їм можна виконувати більшість основних операцій при приготуванні їжі. Ніж Osaka Kitchen Knife 3 CLAVELES відмінно лежить в руці, Больстер ножа стилізований під класичний японський, однак виконаний з нержавіючої сталі, досить масивний, що покращує балансування ножа в цілому і надає всій конструкції приємну вагу (вага ножа 150 грам) і підвищує комфорт в роботі . Загальний баланс ножа зміщений на клинок, що полегшує роботу при нарізці.
Відмінною особливістю серії кухонних ножів Osaka Kitchen Knife 3 CLAVELES наявність кованої структури голомені ножа, так звану, «шкіра груші». Ковані нерівності на обкладинках - результат техніки, яка надає лезу оригінальний вид, змушує поверхню леза виглядати трохи незавершеною і навіть простакуватою. Але в цьому і полягає шарм про чарівність зовнішності цього клинка. Однак, крім візуального ефекту, така поверхня, створюючи повітряні подушки на голомені, не дає розрізати продуктам (наприклад, твердих сирів) прилипати до поверхні ножа.

Тактико-технічні характеристики ножа Osaka Kitchen Knife 3 CLAVELES:
Загальна довжина - 305 мм;
Довжина леза - 170 мм;
Довжина рукоятки - 135 мм;
Висота клинка - 34 мм;
Товщина обуха - 2,5 мм;
Вага - 150 грам.
Клинок Osaka Kitchen Knife 3 CLAVELES зроблений з широко використовуваної для дорогих серій кухонних ножів стали - 5Cr15Mov. Це високоякісна молібден-ванадієва нержавіюча сталь, зроблена спеціально для застосування в харчовій промисловості. Вона абсолютно інертна до впливу чинників навколишнього середовища: вологи, кислот і т.п. До складу стали в якості основної лігатури входять до 0,55% вуглецю, до 15% хрому, 0,2% ванадію, 0,8% молібдену. По мимо цих добавок присутній також марганець 0,50% і кремній до 1%. Загальний заводський кут заточення за основним підводу - 34 градусів. Клинок загартований до твердості в 57 +/- 1 HRC (що є оптимальним для більшості додатків на кухні). Всі ці параметри дозволяють ножа Osaka Kitchen Knife 3 CLAVELES відмінно тримати заточку навіть при дуже інтенсивному використанні і при цьому даний ніж виключно легко точиться.
Ножі Osaka Kitchen Knife 3 CLAVELES мають масивний Больстер з нержавіючої сталі, стилізований під обкуття, який мінімізує механічні навантаження на рукоятку в місці стику її з клинком. Рукоять зроблена з гранатового дерева і покрита спеціальним зносостійким акриловим лаком. Натуральна деревина тактильно дуже приємна і природна для шкіри долоні, рука відчуває тепло дерева, тому рукояті ножів Osaka Kitchen Knife 3 CLAVELES більш комфортні в роботі, ніж аналоги з різних видів пластику. Всі ножі від компанії 3 CLAVELES зроблені дуже добротно і надійно. Вони не належать до тієї категорії ножів, які зберігаються в шафці і дістаються раз на місяць для протирання клинка Комлєвим маслом. Ножі 3 CLAVELES призначені для постійного використання в якості основного робочого інструменту на кухні.
Всі ножі 3 CLAVELES заточені і повністю готові до роботи. Клинки нових ножів змащені маслом, яке необхідно видалити за допомогою побутового миючого засобу перед початком експлуатації.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
8+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені