Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Osaka Santoku Knife

Osaka Santoku Knife


  • Опис
  • Відгуки

Кухонний ніж Osaka Santoku Knife 3 CLAVELES зроблений за мотивами японського кухонного універсала - Santoku-Bocho. Santoku - це основний ніж на японській кухні і, якщо японцеві доводитися працювати тільки одним ножем, він безумовно зупинить свій вибір на Сантоку. Незважаючи на свій екзотичний конструктив ніж Osaka Santoku Knife 3 CLAVELES дуже добре адаптується під всі основні завдання європейської кухні. Слово «Сантоку» перекладається як «три хороших речі», точніше «три благодійники», буквально позначаючи три варіанти використання такого типу ножа - різати, рубати і кришити. Сантоку - це один з найпоширеніших і використовуваних типів японських кухонних ножів, фактично за своїм призначенням - аналог нашого шеф-ножа. Це кухоннік зі специфічною конфігурацією леза. Лінія ріжучої кромки у Сантоку практично пряма, з невеликим підйомом до вістря. Це дозволяє нарізати продукти з великим комфортом, а також значно спрощує процес заточки. Широка голомені Сонтоку виключає контакт руки з поверхнею столу, а також дозволить використовувати ніж в якості імпровізованій лопатки для накладання нарізаних продуктів. Ніж Osaka Santoku Knife 3 CLAVELES відмінно лежить в руці, Больстер ножа стилізований під класичний японський, однак виконаний з нержавіючої сталі, досить масивний, що покращує балансування ножа в цілому і надає всій конструкції приємну вагу (вага ножа 190 грам) і підвищує комфорт в роботі . Загальний баланс ножа зміщений на клинок, що полегшує роботу з довгим лезом при нарізці, ніж ергономічний і продуманий до дрібниць.

Відмінною особливістю серії кухонних ножів Osaka Knife 3 CLAVELES наявність кованої структури голомені ножа, так звана «шкіра груші». Ковані нерівності на обкладинках - результат техніки, яка надає лезу оригінальний вид, змушує поверхню леза виглядати трохи незавершеною і навіть простакуватою. Але в цьому і полягає шарм про чарівність зовнішності цього клинка. Однак, крім візуального ефекту, така поверхня, створюючи повітряні подушки на голомені, не дає розрізати продуктам (наприклад, твердих сирів) прилипати до поверхні ножа.

 

Тактико-технічні характеристики ножа Osaka Santoku Knife 3 CLAVELES:

Загальна довжина - 325 мм;
Довжина леза - 190 мм;
Довжина ручки - 135 мм;

Висота клинка - 44 мм;
Товщина обуха - 2,5 мм;
Вага - 190 грам.

Клинок Osaka Santoku Knife 3 CLAVELES зроблений з широко використовуваної для дорогих серій кухонних ножів стали - 5Cr15Mov. Це високоякісна молібден-ванадієва нержавіюча сталь, зроблена спеціально для застосування в харчовій промисловості. Вона абсолютно інертна до впливу чинників навколишнього середовища: вологи, кислот і т.п. До складу стали в якості основної лігатури входять до 0,55% вуглецю, до 15% хрому, 0,2% ванадію, 0,8% молібдену. По мимо цих добавок присутній також марганець 0,50% і кремній до 1%. Загальний заводський кут заточення за основним підводу - 34 градусів. Клинок загартований до твердості в 57 +/- 1 HRC (що є оптимальним для більшості додатків на кухні). Всі ці параметри дозволяють ножа Osaka Santoku Knife 3 CLAVELES відмінно тримати заточку навіть при дуже інтенсивному використанні і при цьому даний ніж виключно легко точиться.

Ножі Osaka Santoku Knife 3 CLAVELES мають масивний Больстер з нержавіючої сталі, стилізований під обкуття, який мінімізує механічні навантаження на рукоятку в місці стику її з клинком. Рукоять зроблена з деревини гранатового і покрита спеціальним зносостійким акриловим лаком. Натуральна деревина тактильно дуже приємна і природна для шкіри долоні, рука відчуває тепло дерева, тому рукояті ножів Osaka Santoku Knife 3 CLAVELES більш комфортні в роботі, ніж аналоги з різних видів пластику. Всі ножі від компанії 3 CLAVELES зроблені дуже добротно і надійно. Вони не належать до тієї категорії ножів, які зберігаються в шафці і дістаються раз на місяць для протирання клинка Комлєвим маслом. Ножі 3 CLAVELES призначені для постійного використання в якості основного робочого інструменту на кухні.

Всі ножі 3 CLAVELES заточені і повністю готові до роботи. Клинки нових ножів змащені маслом, яке необхідно видалити за допомогою побутового миючого засобу перед початком експлуатації.

Відгуки покупців:

Дата: 15.04.2021
І'мя:
Відгук: Отличный нож. Хоть он и не японский по происхождению. Но сделан отлично. Очень острый, для меня избыточно острый. Порезался когда его мыл. Но в любом случае рекомендую!
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені