Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Osaka Usuba Knife

Osaka Usuba Knife


  • Опис
  • Відгуки

Кухонний ніж Osaka Usuba Knife 3 CLAVELES зроблений за мотивами японського кухонного ножа Nakiri. Специфічні по своїй зовнішності японські кухонні ножі Nakiri і Usuba підкреслюють екзотичний шарм кухонного інтер'єру і якщо Ви хочете, щоб на вашій кухні оселився цілий набір японських ножів, то тут не обійтися без оригінальних за своїм виглядом ножів Nakiri і Usuba. Як правило, ножі подібної конфігурації купують в другу чергу після основного - Santoku, Gyuto або Petty, хто що для себе вибирає.
Власне, Nakiri і Usuba - це різні ножі і на японській кухні вони виконують не просто відмінні один від одного завдання, а й використовуються різними фахівцями. Більш важка і широка в обуху Usuba, з одностороннім заточуванням використовується, в основному, для оформлювальних завдань на професійній кухні, а Nakiri з дуже тонким лезом і дуже тривалими двосторонніми спусками під екстримальної малим кутом (іноді до 5 градусів) використовується, в основному, в побуті для домашнього застосування. Єдине, що об'єднує ці два ножа - це клинок у вигляді прямокутника і те, що обидва вони призначені для роботи по овочах. Прямокутне лезо цих ножів дозволяє використовувати його в якості імпровізованій лопатки для переміщення нарізаних овочів. В інтерпретації для європейського ринку виробляють якийсь усереднений варіант цього ножа, який найчастіше носить назву - Юсубов, як і ніж Osaka Usuba Knife від 3 CLAVELES. Широка голомені Osaka Usuba Knife дозволяє легко регулювати товщину нарізаються продуктів безпечно впираючись в клинок кісточками пальців, нарізати продукти з великим комфортом і виключає контакт руки на рукоятки ножа зі поверхнею столу.
Больстер Osaka Usuba Knife 3 CLAVELES ножа стилізований під класичний японський, однак виконаний з нержавіючої сталі, досить масивний, що покращує балансування ножа в цілому і надає всій конструкції приємну вагу (вага ножа 200 грам) і підвищує комфорт в роботі. Загальний баланс ножа зміщений на клинок, що полегшує роботу при нарізці.
Відмінною особливістю серії кухонних ножів Osaka Knife 3 CLAVELES наявність кованої структури голомені ножа, так звана «шкіра груші». Ковані нерівності на обкладинках - результат техніки, яка надає лезу оригінальний вид, змушує поверхню леза виглядати трохи незавершеною і навіть простакуватою. Але в цьому і полягає шарм про чарівність зовнішності цього клинка. Однак, крім візуального ефекту, така поверхня, створюючи повітряні подушки на голомені, не дає розрізати продуктам (наприклад, твердих сирів) прилипати до поверхні ножа.

Тактико-технічні характеристики ножа Osaka Usuba Knife 3 CLAVELES:
Загальна довжина - 315 мм;
Довжина леза - 180 мм;
Довжина рукоятки - 135 мм;
Висота клинка - 46 мм;
Товщина обуха - 2,5 мм;
Вага - 200 грам.
Клинок Osaka Usuba Knife 3 CLAVELES зроблений з широко використовуваної для дорогих серій кухонних ножів стали - 5Cr15Mov. Це високоякісна молібден-ванадієва нержавіюча сталь, зроблена спеціально для застосування в харчовій промисловості. Вона абсолютно інертна до впливу чинників навколишнього середовища: вологи, кислот і т.п. До складу стали в якості основної лігатури входять до 0,55% вуглецю, до 15% хрому, 0,2% ванадію, 0,8% молібдену. По мимо цих добавок присутній також марганець 0,50% і кремній до 1%. Загальний заводський кут заточення за основним підводу - 34 градусів. Клинок загартований до твердості в 57 +/- 1 HRC (що є оптимальним для більшості додатків на кухні). Всі ці параметри дозволяють ножа Osaka Usuba Knife 3 CLAVELES відмінно тримати заточку навіть при дуже інтенсивному використанні і при цьому даний ніж виключно легко точиться.
Ножі Osaka Usuba Knife 3 CLAVELES мають масивний Больстер з нержавіючої сталі, стилізований під обкуття, який мінімізує механічні навантаження на рукоятку в місці стику її з клинком. Рукоять зроблена з гранатового дерева і покрита спеціальним зносостійким акриловим лаком. Натуральна деревина тактильно дуже приємна і природна для шкіри долоні, рука відчуває тепло дерева, тому рукояті ножів Osaka Usuba Knife 3 CLAVELES більш комфортні в роботі, ніж аналоги з різних видів пластику. Всі ножі від компанії 3 CLAVELES зроблені дуже добротно і надійно. Вони не належать до тієї категорії ножів, які зберігаються в шафці і дістаються раз на місяць для протирання клинка Комлєвим маслом. Ножі 3 CLAVELES призначені для постійного використання в якості основного робочого інструменту на кухні.
Всі ножі 3 CLAVELES заточені і повністю готові до роботи. Клинки нових ножів змащені маслом, яке необхідно видалити за допомогою побутового миючого засобу перед початком експлуатації.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2022. Всі права захищені