Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Кухонний ніж BPS Knives Universal кухарський універсальний

Каталог товарів Ножі Кухонні ножі BPS Knives Кухонний ніж BPS Knives Universal кухарський універсальний
Кухонний ніж BPS Knives Universal кухарський універсальний


  • Опис
  • Відгуки

Кухонний ніж Universal від компанії BPS Knives - це зручний інструмент для більшості операцій на кухні. Завдяки невеликому розміру кухонного ножа BPS Knives Universal, ним можна чистити і нарізати овочі, розбирати м'ясо, нарізати готові продукти. Саме завдяки таким якостям він і називається універсальним. Відмінно лежить в руці, добре збалансований, ергономічний і продуманий до дрібниць.

Відмінною особливістю серії кухонних ножів від BPS Knives є збільшена товщина клинка в порівнянні зі стандартними кухоннікамі. Це не погіршує ріжучих властивостей ножа, проте додає зручність в роботі - клинок виходить дуже міцний і не гнеться при бічних навантаженнях, в обух можна при необхідності безболісно впертися. У поєднанні з досить масивної руків'ям, товстим обухом і вагою у BPS Knives Universal в 100 грам - ніж більше адаптований під чоловічу руку. Однак, ніж BPS Knives Universal відмінно підійде всім, хто любить відчувати в руці приємну вагу справжнього клинка.

Тактико-технічні характеристики ножа BPS Knives Universal:

Загальна довжина - 245 мм;
Довжина леза - 130 мм;
Довжина ручки - 115 мм;

Висота клинка - 29 мм;
Товщина обуха - 2,5 мм;
Вага - 100 грам.

Клинок BPS Knives Universal зроблений з широко використовуваної для дорогих серій кухонних ножів стали - 50Х14МФ. Це високоякісна молібден-ванадієва нержавіюча сталь, зроблена спеціально для застосування в харчовій промисловості. Вона абсолютно інертна до впливу чинників навколишнього середовища: вологи, кислот і т.п. До складу стали в якості основної лігатури входять до 0,55% вуглецю, до 15% хрому, 0,2% ванадію, 0,8% молібдену. По мимо цих добавок присутній також марганець 0,50% і кремній до 1%. Загальний кут заточки за основним підводу - 36 градусів. Клинок загартований до твердості в 55 HRC (що є оптимальним для більшості додатків на кухні). Всі ці параметри дозволяють ножа BPS Knives Universal відмінно тримати заточку навіть при дуже інтенсивному використанні і при цьому ніж BPS Knives Universal виключно легко точиться.

Ножі BPS Knives мають сталевий Больстер для мінімізації механічних навантажень на рукоятку в місці стику її з клинком. Рукоять зроблена з деревини горіха і покрита спеціальним зносостійким акриловим лаком. Натуральна деревина тактильно дуже приємна і природна для шкіри долоні, рука відчуває тепло дерева, тому рукояті ножів BPS Knives більш комфортні в роботі, ніж аналоги з різних видів пластику. Всі ножі від компанії BPS Knives зроблені дуже добротно і надійно. Вони не належать до тієї категорії ножів, які зберігаються в шафці і дістаються раз на місяць для протирання клинка Комлєвим маслом. BPS Knives призначені для постійного використання в якості основного робочого інструменту на кухні.

Всі ножі BPS Knives заточені і повністю готові до роботи.

Відгуки покупців:

Дата: 15.04.2021
І'мя:
Відгук: Искал кухонный простой нож. Покупкой доволен. Нож удобно лежит в руке и отлично сбалансирован для работы. Заточен не шибко остро, но достаточно для работы. Понравился всем домашним. Ну и сделано в Украине, так написано на коробке.
Оцінка: 5
додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
5+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені