Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Масло японської камелії (хамон Цубакі) для захисту ножів

Каталог товарів Ножі Масло японської камелії (хамон Цубакі) для захисту ножів
Масло японської камелії (хамон Цубакі) для захисту ножів


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Високоочищених масло камелії марки "Kurobara" (чорна троянда) в Японії традиційно використовується для захисту лез, мечів, ножів, столярного інструменту (долота, стамески, залізяки рубанків) та іншого різального інструменту від корозії. Вже понад 100 років масло Куробара проводиться в Японії за одним і тим же рецептом. Це особливе безкислотній масло камелії дуже високого ступеня очищення. Воно має нейтральний смак і не має запаху, не висихає і не токсична, тому масло камелії марки "Kurobara" рекомендується для захисту кухонних ножів від корозії.

Японські традиційні ножі з вуглецевої сталі більш потребують постійного догляду, захисту від іржі, особливо безпосередньо після їх використання. Масла для догляду за ножами не є настільки вже необхідним елементом обслуговування, як наприклад, заточка або правка клинка. Але тим не менш, зручно і корисно завжди мати під рукою масло для регулярного догляду та обслуговування кухонних ножів (або будь-якого іншого різального інструменту, що має контакт з їжею) особливо, якщо в побуті є ножі з лезом з вуглецевої сталі. Також це масло може бути рекомендовано до використання і для ножів з хромосодержащего сталей при необхідності, наприклад, тривалого зберігання.
Перед використанням масла камелії, необхідно ретельно вимити і очистити від забруднення поверхню ножа. Потім просочити чисту ганчірку або спунш маслом і акуратно нанести його на поверхню леза ножа.
Масло камелії в пластиковій пляшці 100 мл

Країна походження: Японія
Бренд: Kurobara Honpo
Назва: Tsubaki Camellia Oil (відомий, як "HAMONO TSUBAKI")
Обсяг: 100мл.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
6+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати
Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені