Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Кухонний ніж Yanagiba Yoshihiro

Кухонний ніж Yanagiba Yoshihiro
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11386 Кухонный нож Yanagiba Yoshihiro 210 мм 2900.00 грн. -+
12233 Кухонный нож Yanagiba Yoshihiro 240 мм 3335.00 грн. -+
11526 Кухонный нож Yanagiba Yoshihiro 270 мм 3770.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відеообзор
  • Відгуки

Марка Yoshihiro - це авангард виготовлення сучасних кухонних ножів, який об'єднує вікове мистецтво традиційних технологій виготовлення японського меча з досягненнями передової металургії.
Філософія компанії Yoshihiro - говорить про те, що кожен момент - це унікальна можливість. Один ніж - можна берегти все життя. Фахівці компанії Yoshihiro прагнуть до того, щоб цей єдиний ніж був би - ножем Йошихиро. Йошихиро перевершує інших в одному з найскладніших навичок для вдосконалення - виготовленні ножів, оскільки краще, ніж будь-хто успадкувала японські традиції краси і досконалості.

Yoshihiro - компанія, яка спеціалізується на виготовленні японських кухонних ножах преміум-класу ручної роботи. Вже понад 100 років марка ножів Yoshihiro є провідним постачальником високоякісних кухонних столових приборів в Японії. Однак, тільки в 2008 році Yoshihiro почала продавати свої ножі на світовому ринку, пропонуючи більше 600 найменувань японських ножів преміум-класу. Незважаючи на застосування самих передових технологій на виробничих лініях Yoshihiro, виготовлення кухонних ножів залишається, в основі своїй - ручний, з індивідуальним підходом майстра до кожного клинку. Витоки техніки, яка використовується для створення ножів Йошихиро, сходить до середньовічних японським ковалям мечів 14-го століття, які вдосконалювали техніку поводження з вогнем, залізом і водою. Протягом 700 років ковалі мечів поступово переносили свої технології на ножі і дух виробництва японського меча проник в створення кухонних ножів.
Кухонні ножі від компанії Yoshihiro є кульмінацією семи вікових традицій, що переплітаються з сучасними інноваціями, натхненними японської винахідливістю.

Однією з різновидів японської кухонної екзотики є ножі для нарізки сашимі - Sashimi bocho. Цей ніж призначений для нарізки свіжої сирої риби дуже тонкими скибочками. Ніж має довгий, тонкий і вузький клинок, односторонню заточку з малим кутом спуску, оскільки для такої нарізки ніж повинен володіти винятковою гостротою. Для того, щоб відрізаний шматок риби виглядав ідеально, необхідно виконати рез за один підхід. Тому ніж Sashimi bocho має велику довжину (від 200 до 400мм). Найвідоміша різновид Sashimi bocho - це Yanagiba - Янагіба. Існують також вузькоспеціалізовані модифікації цього ножа для оброблення певний видів мешканців моря - восьминогів, тунця, риби фугу. Не можна сказати, що Янагіба є життєво необхідним інструментом на європейській кухні, але його виключно агресивний вид і екстремальна гострота заворожує і без цього ножа набір японських кухонніков виглядає неповноцінним.

Кухонні ножі Yanagiba від компанії Yoshihiro - це виконані зі сталі, яка називається білий папір або Шірогамі (Shiro Kami), це традиційна сталь, яка використовується для цього типу ножів, оскільки саме вона може забезпечити найбільшу гостроту, яка є визначальним параметром цього ножа. Такі характеристики гостроти не можуть дати більш дорогі типи сталей такі, як Аогамі (Ao Kami або блакитна папір). Різні різновиди стали Аогамі набагато краще тримають заточку і чинять опір затуплення, однак програють Шірогамі в гостроті, яку можна досягти на клинку. Клинок - двошаровий, традиційний для одностороннього типу заточки. З увігнутої сторони - більш твердий шар, з опуклою - більш м'який. Ножі Yanagiba мають односторонню заточку, що не цілком звично для європейського користувача, але ніяк не благає всіх інших позитивних якостей ножа і до того ж, до цього досить швидко можна звикнути.

Довжина клинка Yanagiba від компанії Yoshihiro становить 210/270мм, що не так багато, як для Sashimi bocho, але часто кухарям так подобатися цей ніж, що вони його роблять основним у себе на кухні і в цьому випадку, така довжина ножа більш зручна і цілком виправдана. Висота клинка - 30/35мм, а ширина в обуху - 3/4 мм. Ніж має традиційну для японських кухонніков магнолієвого рукоять з пластиковим Больстер. Рукоять нічим не оброблена і перед початком експлуатації, її краще просочити спеціальним маслом. Рукоять, так званого D-типу, тобто з виступом для більш зручного захоплення. Як даний тип виступу (сторона, з якої він виконаний), так і варіант односторонньої заточення, зроблені під роботу правою рукою - тобто під правшу. Вага ножа - 120/185 грам. Ніж заточений і повністю готовий до роботи.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені