Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Кухонний ніж Yoshihiro Deba

Кухонний ніж Yoshihiro Deba
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11527 Кухонный нож Yoshihiro Deba 215 мм 4408.00 грн.
11387 Кухонный нож Yoshihiro Deba 180мм 3132.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відеообзор
  • Відгуки

Марка Yoshihiro - це авангард виготовлення сучасних кухонних ножів, який об'єднує вікове мистецтво традиційних технологій виготовлення японського меча з досягненнями передової металургії.
Філософія компанії Yoshihiro - говорить про те, що кожен момент - це унікальна можливість. Один ніж - можна берегти все життя. Фахівці компанії Yoshihiro прагнуть до того, щоб цей єдиний ніж був би - ножем Йошихиро. Йошихиро перевершує інших в одному з найскладніших навичок для вдосконалення - виготовленні ножів, оскільки краще, ніж будь-хто успадкувала японські традиції краси і досконалості.

Yoshihiro - компанія, яка спеціалізується на виготовленні японських кухонних ножах преміум-класу ручної роботи. Вже понад 100 років марка ножів Yoshihiro є провідним постачальником високоякісних кухонних столових приборів в Японії. Однак, тільки в 2008 році Yoshihiro почала продавати свої ножі на світовому ринку, пропонуючи більше 600 найменувань японських ножів преміум-класу. Незважаючи на застосування самих передових технологій на виробничих лініях Yoshihiro, виготовлення кухонних ножів залишається, в основі своїй - ручний, з індивідуальним підходом майстра до кожного клинку. Витоки техніки, яка використовується для створення ножів Йошихиро, сходить до середньовічних японським ковалям мечів 14-го століття, які вдосконалювали техніку поводження з вогнем, залізом і водою. Протягом 700 років ковалі мечів поступово переносили свої технології на ножі і дух виробництва японського меча проник в створення кухонних ножів.
Кухонні ножі від компанії Yoshihiro є кульмінацією семи вікових традицій, що переплітаються з сучасними інноваціями, натхненними японської винахідливістю.

Ніж Deba, по суті справи кухонний тесак, в силу своєї спеціалізації малопридатний для використання на європейській кухні, але є, практично, візитною карткою японської ножовий індустрії. Як не дивно, багато свою колекцію японських ножів починають ні з багатофункціональних Сантоку або Петті, які легко адаптуються під будь-які потреби європейської кухні, а саме з Деби, як найбільш яскравого представника японської екзотики.

Deba - це масивний ніж-тісак з товстим обухом. Цей вид ножів має величезну кількість модифікацій за розмірами і товщині в залежності від передбачуваного застосування. Звичайна довжина леза 165-220мм, хоча зустрічаються і менші і набагато більші клинки. Товщина обуха варіюється від 5 до 13 мм. Має односторонню заточку. В основному, Deba призначена для грубого оброблення риб'ячих туш, відділення голів і хвостів. Широкий обух зручний для того, щоб тиснути на клинок зверху. Класична Deba має специфічну заточку, визначальну функціональне призначення окремих ділянок клинка. Зона близько п'яти - відділення риб'ячих голів, де необхідна не стільки гострота, скільки стійкість до затуплення. Середня зона клинка, використовується до основному, для відділення риб'ячого хребта від філе. Сектор ріжучої кромки близько вістря, як і район близько п'яти не повинен бути таким гострим, як середина, щоб було зручніше відокремлювати філе від хребта. В реаліях європейської кухні Deba, якщо не є декорацією, то використовується, в основному, в якості тесака, тому заточується по всій довжині РК однаково.

Кухонні ножі Deba від компанії Yoshihiro - це виконані зі сталі, яка називається білий папір або Шірогамі (Shiro Kami), це найбільш часто застосовується сталь для цього типу ножів. Клинок - двошаровий, традиційний для одностороннього типу заточки. З увігнутої сторони - більш твердий шар, з опуклою - більш м'який. Ножі Deba мають односторонню заточку, що не цілком звично для європейського користувача, але ніяк не благає всіх інших позитивних якостей ножа і до того ж, до цього досить швидко можна звикнути.

Довжина клинка Deba від компанії Yoshihiro становить 180мм. Висота клинка - 50мм, а ширина в обуху - 7 мм. Ніж має традиційну для японських кухонніков магнолієвого рукоять з пластиковим Больстер. Рукоять нічим не оброблена і перед початком експлуатації, її краще просочити спеціальним маслом. Варіант односторонньої заточення зроблений під роботу правою рукою - тобто під правшу. Вага ножа - 275 грам. Ніж заточений і повністю готовий до роботи.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+7 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені