Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Больстер для ножів

Больстер (слово має англійське походження, bolster перекладається, як прокладка) - це елемент ножа, а точніше рукояті ножа, розташований в передній її частині. Основне призначення Больстер полягає в перерозподілі механічних навантажень, адже саме на середину ножа, стик клинка і рукояті де припадає найбільше зусилля при роботі. Як наслідок, якщо не вживати відповідних заходів по зміцненню даного місця, клинок може розхитатися і ніж буде не придатний до використання. Як супутній функціонал, больстер також виконує роль імпровізованої гарди, захищаючи передній торець рукояті, а також безумовно служить важливим елементом прикраси.

Матеріали для виготовлення больстера застосовуються найрізноманітніші: метали (сплави міді / латунь, бронза, мельхіор /, нержавіюча, титан, сплави алюмінію і т.п.), неколкіе і тверді породи деревини, роги / кістки / зуби тварин, а також різного роду твердий пластик (поліестер, акрил, бакеліт і т.п.). Основним якістю, яким повинен володіти матеріал для больстера - це міцність, що перевищує міцність матеріалу рукояті.

Часто для краси застосовують набір больстерів, комбінуючи різні проставки (деталі аналогічні больстеру, але мають меншу товщину), фібру і інші декоративні матеріали.Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені