Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Клинок зі сталі марки 95Х18 (гетерофаза) 120х30х3,5мм

Каталог товарів Матеріали для ножеділля Клинки Клинок зі сталі марки 95Х18 (гетерофаза) 120х30х3,5мм
Клинок зі сталі марки 95Х18 (гетерофаза) 120х30х3,5мм


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Заготовка під клинок зроблена зі сталі марки 95Х18, майстер Дацко Андрій. Розміри клинка 120х30х3,5мм, хвостовик - 90мм, гарт до 61 HRC. Клинок НЕ заточений, має спуски від обуха, паралельний сатин. . Особливістю даного клинка, як і багатьох інших виробів майстра Дацко Андрій, є застосування гетерофазного термоциклирования при виготовленні, що дозволяє домогтися значно більш досконалих параметрів загартування сталі (кращих характеристик, ніж ті, які зазвичай реалізуються і характерні для даної марки стали, в даному випадку - 95Х18) в порівнянні традиційної термообробкою.


Використання технології термоциклирования дозволяє активувати структурно-фазові перетворення в металі, покращуючи його пластичні властивості і ударну в'язкість. Крім того, гетерофазна термоціклірованіе збільшує інтенсивність процесів відпустки мартенситу в порівнянні з традиційною обробкою, також збільшує об'ємну частку феритної складової, істотно знижує локальні внутрішні напруги, призводить до більш однорідному розподілу карбідів в структурі металу.


На практиці застосування даної технології призводить до отримання більш міцного клинка, легко витримує різні навантаження, при цьому володіє достатньою твердістю, щоб впевнено дряпати скло. Також гетерофазна термоціклірованіе дозволяє оптимізувати ріжучі властивості клинка збільшуючи стійкість до затуплення, але при цьому полегшуючи заточку, тобто варіант "важко тупітся, легко точиться".

Країна походженняУкраїна
МайстерДацко Андрій
Розміри клинка120х30х3,5
Довжина хвостовика90 мм
Зведення0,3мм
Марка стали95Х18
Особливості технологіїгетерофазна термоціклірування
Особливості конструкціїне заточений, паралельний сатин, спуски від обуха
МонтажПід всадной монтаж
Вага 70 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені