Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Клинок Necker 70 / F

Клинок Necker 70 / F


  • Опис
  • Характеристики
  • Відеообзор
  • Відгуки

Клинок Necker 70 / F від Brisa Knives Finland - однієї з найвідоміших ножових компаній з Фінляндії, виконаний під накладний монтаж, висота леза 22 мм, довжина - 70 мм, товщина обуха 3,5 мм. Загальна довжина заготовки - 156 мм. Спуски зроблені від обуха. Відразу відзначимо цей дуже істотний момент. Скандинавські спуски або спуски від самого обуха до підведення, значно покращують ріжучі властивості ножа, але такий конструктив досить трудомісткий в реалізації, тому притаманний тільки дуже хорошим і дорогим клинкам. Заготівля заточена, на перший погляд ніж дуже гострий. Але це всього лише технологічна заточка, яка вказує на той кут, який виробник рекомендує для заточування даного вироби в подальшому. Тому, забігаючи вперед, скажімо, що після виготовлення ніж все ж слід заточити по-справжньому. Клинок Necker 70 / F не є класичним фінським пуукко, відрізняють його скандинавські спуски від обуха і злегка завалена проекція обуха. Невелике заниження лінії обуха до вістря - щось середнє між ладом клинка, званим Normal Blade і Drop-Point, виглядає дуже ефектно і додає профілю ножа одночасно елегантність і агресивність.
На хвостовику під накладної монтаж є 4 кріпильних отвори і один великий технологічний виріз, службовець для зниження ваги рукоятки і поліпшення балансування готового ножа. Кріпильні отвори зроблені під дюймові розміри стяжок (або пинов). Ближче до торця рукояті розташований отвір під темлячний пін або трубку (Lanyard Hole) діаметром 6,3 мм. З протилежного боку рукоятки, ближче до клинку, розташовані три отвори: одне, по центру, під стяжку Corby (Corby Hole) на 4,6 мм і два по боках від нього - пінові (Pin Hole) під 3,2 мм. Традиційно монтаж накладок для даного ножа роблять, використовуючи тільки два отвори - темлячное і отвір під стяжку, але для краси і надійності можна зробити інсталяцію Піна в будь-якому місці технологічного вирізу.
На клинку лазерним гравіюванням нанесено логотип фірми виробника - EnZo і марка стали, з якої він зроблений - це знаменита Sandvik 12C27. У довіднику по сталям про неї говориться, що це корозійно стійка мартенситна хромистая ножова сталь шведської компанії Sandvic AB (Sweden), що випускається з 60-х років XX століття, яка володіє зниженим вмістом домішок - сірки і фосфору. Іншими словами, Sandvik 12C27 - мабуть, найбільш збалансована ножова сталь, що володіє одночасно відмінними характеристиками заточки (легко точиться - важко тупіться і це реально так!), Високою міцністю і стійкістю до корозії. Для допитливих - щільність стали Sandvik 12C27 становить 7,7 гр / см3, а її хімічний склад такої:

Хімічний склад в% (номінальний):
Вуглець (C) - 0,60%
Хром (Cr) - 13,5%
Молібден (Mo) -
Кремній (Si) = 0,40%
Марганець (Mn) - 0,40%

Унікальні характеристики стали Sandvik 12C27, які дозволяють їй бути завжди в топі ножових рейтингів, пояснюється просто, Sandvik 12C27 - це одна з небагатьох сталей, розроблена спеціально для виготовлення ножів. Більшість інших сталей, які мають набагато більш обтяжені лигатурой склади і в рази більшу собівартість, як правило, розробляються для інших більш вузьких технологічних завдань, далеких від ножової тематики (наприклад, для виготовлення прес-форм або ріжучого інструменту з великими кутами заточування і т. п.). Тому для виготовлення клинків такі стали можуть бути тільки адаптовані з тим або іншим ступенем успішності.
Технологія виробництва сталі Sandvik 12C27 постійно вдосконалюється, що призводить до постійного поліпшення якісних показників збільшення щільності і ступеня чистоти, поліпшенню тонкої мікроструктури карбідів. Тому сучасна сталь Sandvik 12C27 дуже сильно відрізняється від прототипу 45-ти річної давності.
Sandvik 12C27 володіє високою ударною в'язкістю, відмінним збереженням ріжучої властивостей при різних механічних навантаженнях і гарну корозійну стійкість. Все це робить сталь Sandvik 12C27 самої рекомендованої для виробництва високоякісних ножів екстракласу.
Сталь Sandvik 12C27 має можливість гарту в діапазоні від 54 до 61 HRC. Однак, як і більшість фінських ножів, клинки з Sandvik 12C27 гартується до твердості в 58-59 HRC. Справа в тому, що при експлуатації в умовах знижених температур, на морозі (при зниженні температури твердість сталі зростає) клинок, що володіє високими показниками твердості ставати крихким, як скло. Тому значення в 58-59 HRC є оптимальним показником для ножа, що застосовується поза приміщеннями.

Країна походження Фінляндія
Виробник Brisa Knives Finland
Модель Necker 70 / F
Довжина леза 70мм
Висота леза 22мм
Товщина3,5 мм
Загальна довжина клинка 156мм
Сталь Sandvik 12C27
Темлячний монтажний отвір 6,3 мм
Монтажний отвір під стяжку 4,6 мм
Монтажні отвори під пін (2шт.) 3,2мм
Особливості конструкції заточений, спуски від обуха
Монтажнакладний
Вага 47 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені