Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Заготовка ножа Brisa Chef 160

Заготовка ножа Brisa Chef 160


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Заготівля під клинок Chef 160 від компанії Brisa виконана під накладної монтаж, висота леза 37 мм, довжина - 160 мм, товщина обуха 2,5 мм. Загальна довжина заготовки - 305 мм. Це заготовка під кухонний шеф-ніж - основний ніж на кухні, за допомогою якого можна виконати більшу частину робіт з приготування їжі. Строй клинка реалізований у вигляді, так званого, «подвійного клина». Тобто спуски зроблені від обуха і від рукоятки до вістря також зроблено клиновидное звуження. Така геометрія леза досить трудомістка у виготовленні, але дозволяє реалізувати дуже ефективний рез. Ніж як би провалюється в розрізаний продукт, відчуваючи мінімум опору. Заготівля розрахована під ергономічну рукоять, дуже зручну в експлуатації. Клинок заточений, на перший погляд ніж дуже гострий. Але це всього лише технологічна заточка, яка вказує на той кут, який виробник рекомендує для заточування даного вироби в подальшому. Тому після виготовлення, ніж все-таки слід заточити по-справжньому.
Матеріал заготовки клинка - коррозионностойкая прокатна мартенситна сталь X45CrMoV15 з легуючими добавками молібдену і ванадію. Склад: 0,45% вуглецю, 14,35% хрому (Cr), 0,48% молібдену (Mo), 0,12% ванадію (V).
Розшифровка абревіатури маркування X45CrMoV15:
Позначення Х говорить нам про те, що сталь має легуючі елементи, які забезпечують унікальні властивості такі як, корозійну стійкість, твердість, міцність і т.п.
Цифрою 45 позначають відсоток вміст вуглецю, що власне і робить з заліза - сталь. Зміст вуглецю в сплаві становить 0,45%, що при адекватній термообробці надає металу досить хорошу міцність і твердість.
Значок хімічного елемента Cr (хром) в позначенні марки стали вказує на присутність даного металу в сплаві. Хром виконує відразу кілька функцій - впливає на здатність стали до загартовування і покращує структуру стали, надає сплаву антикорозійні властивості, підвищує його зносостійкість.
Mo - молібден, наявність якого в лігатурі запобігає крихкість клинка, збільшуючи його жорсткість, робить сталь більш стійкою до впливу високих температур.
V - ванадій, дуже важливий елемент легування сталей, домішка якого навіть в незначній кількості істотно покращує механічні властивості стали і підсилює дію інших легуючих елементів, зокрема хрому.
І нарешті, цифра 15 говорить нам про загальний кількість вуглецю і легуючих добавок у сплаві - 15%.
При відносно невисокій вартості клинків зі сталі X45CrMoV15, ножі з неї мають унікальні властивості і є оптимальним вибором як для професіоналів, так і для домашнього використання, завдяки високій жорсткості сплаву, виключної ріжучої силі, довговічною гостроті кромки леза і особливій мікроструктурі металу. Достатній вміст вуглецю в складі стали X45CrMoV15 надає лезу оптимальну твердість - близько 58 HRC. Ножі з такою стали довше тримають заточку, не змінюють свого кольору, менше схильні до окислення, ідеально підходять для інтенсивного використання та зберігають відмінний зовнішній вигляд протягом всього терміну служби. Експерти визнають, що сталь марки X45CrMoV15 - оптимальний для ножа баланс між міцністю і твердістю.
Заготівля під клинок Chef 160 виготовлена ??методом штампування. Ще недавно такі вироби, значно програвали в якості дорогим кованим ножів. Однак з появою нових технологій розрив в якісних параметрах між кованими і штампованими ножами стає все менше. Штамповані леза вирізують з листа сталевого прокату, потім їм надають відповідну форму, гартують і загострюють. Процес займає менше часу, ніж кування, але в результаті нього можна домогтися отримання більш легких і тонких лез, при цьому менш дорогих, здатних перенести багаторазове заточування. На сьогоднішній день леза ножів з прокатної сталі за своїми властивостями наближаються до кованих ножів. Штамповані ножі відрізняє хороша ергономіка і менший, ніж у кованих ножів, вага.

Країна походженняФінляндія
ПостачальникBrisa Knives Finland
МаркаChef 160
Розміри клинка160х37х2,5 мм
Загальна довжина заготовки305 мм
Марка сталіX45CrMoV15
Особливості конструкціїаточений, спуски від обуха
Монтажнакладний
Вага95 гр.


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
3+4 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені