Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Набір заготовок для кухонного ножа EnZo Chef.

Каталог товарів Матеріали для ножеділля Клинки Набір заготовок для кухонного ножа EnZo Chef.
Набір заготовок для кухонного ножа EnZo Chef.


  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Заготівля під клинок виконана під накладної монтаж, висота леза 60 мм, довжину - 160 мм, товщину обуха 2,5 мм. Загальна довжина заготовки - 275 мм. Спуски зроблені від обуха. Відразу відзначимо цей дуже істотний момент. Скандинавські спуски або спуски від самого обуха до підведення - досить трудомісткі в реалізації, тому притаманні тільки дуже хорошим і дорогим клинкам. Заготівля заточена, на перший погляд ніж дуже гострий. Але це всього лише технологічна заточка, яка вказує на той кут, який виробник рекомендує для заточування даного вироби в подальшому. Тому, забігаючи вперед, скажімо, що після виготовлення ніж все ж слід заточити по-справжньому. Назва даної моделі заготовки під ніж на сайті виробника - EnZo Chef 160 mm Knife Blade in Asian style. І дійсно, зовні клинок дуже нагадує японський ніж в стилі «Сантоку».
На клинку вибитий логотип виробника - EnZo і марка стали, з якої він зроблений. Enzo - це дуже відомий фінський виробник ножів. Однією з особливостей продукції даної компанії є високоточна обробка заготовок, що досягається застосуванням найостанніших технологічних досягнень в процесі виробництва. На практиці це виливається в ідеальну чіткість і симетрію виробів, з ними приємно працювати, клинки від EnZo вимагають мінімум доробок перед монтажем, а найчастіше не вимагають їх взагалі.
Кілька слів про сталі, з якої зроблений клинок - це знаменита Sandvik 12C27. У довідковій по сталям про неї говориться, що це корозійно стійка мартенситна хромистая ножова сталь шведської компанії Sandvic AB (Sweden), що випускається з 60-х років XX століття, яка володіє зниженим вмістом домішок - сірки і фосфору. Іншими словами, Sandvik 12C27 - мабуть, найбільш збалансована ножова сталь, володіючи одночасно відмінними характеристиками заточки (легко точиться - важко тупіться і це реально так!), Високою міцністю і стійкістю до корозії. Для допитливих - щільність стали складу Sandvik 12C27 становить 7,7 гр / см3, а її хімічний склад такої:
Хімічний склад в% (номінальний):
Вуглець (C) - 0,60%
Хром (Cr) - 13,5%
Молібден (Mo) -
Кремній (Si) = 0,40%
Марганець (Mn) - 0,40%

Sandvik 12C27 - одна з небагатьох сталей, розроблена спеціально для виготовлення ножів. Технологія виробництва сталі Sandvik 12C27 постійно вдосконалюється, що призводить до постійного поліпшення якісних показників збільшення щільності і ступеня чистоти, поліпшенню тонкої мікроструктури карбідів. Тому сучасна сталь Sandvik 12C27 дуже сильно відрізняється від прототипу 45-ти річної давності.
Sandvik 12C27 володіє високою ударною в'язкістю, відмінним збереженням ріжучої властивостей при різних механічних навантаженнях і гарну корозійну стійкість. Все це робить сталь Sandvik 12C27 самої рекомендованої для виробництва високоякісних кухарських ножів екстракласу.
Сталь Sandvik 12C27 має можливість гарту в діапазоні від 54 до 61 HRC. Однак оптимальним для застосування на кухні є твердість даної стали в 58 HRC.
Наступний елемент, що входить до складу набору - накладки з стабілізованою деревини капа клена. Дуже красивий малюнок. Стабілізація дозволяє залишити повне відчуття дотику до деревини при тактильному контакті, але оскільки накладка наскрізь просякнута полімером, вона абсолютна інертна до будь-яких видів агресивних впливів навколишнього середовища - волога, ультрафіолет, органічні розчинники і т.п. Крім того, стабілізація надає деревині велику твердість, міцність і стійкість до температурних перепадів.

Висота леза60мм
Довжина леза160мм
Товщина2,5мм
Загальна довжина клинка275мм
СтальSandvik 12C27
КомплектаціяКлинок, накладки 2шт, стяжки 3шт


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
2+3 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені