Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Ножі Martinez & Gascon MG S100 S150 S200

Ножі Martinez & Gascon MG S100 S150 S200
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11370 Martinez & Gascon MG S200 1450.00 грн. -+
11369 Martinez & Gascon MG S150 1185.00 грн.
11117 Martinez & Gascon MG S100 850.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Martinez & Gascon - це відома іспанська компанія, заснована в кінці Другої світової війни, що спеціалізується на виробництві кухонних ножів, а також ножів для обвалки м'яса. Дотримуючись старі традиції, компанія Martinez & Gascon з кожним роком покращує якість стали, характеристики різу і ергономічність конструкції. Повністю сімейне виробництво Martinez & Gascon гарантує збереження кращих традицій, передачу якості з покоління в покоління, підвищена увага до кожного виробленому продукту.

Клинок MG SS100 або як значитися на сайті виробника - MG French Forged, тобто кований ніж в французькому стилі. Ніж, виготовлений з даної заготовки, позиціонується, як універсальний кухонний, призначений для різних дрібних кухарських робіт. Він дуже зручний в роботі, як за розміром, так і за формою і безумовно зроблений для того, щоб бути «улюбленцем» на будь-якій кухні. Довжина його леза до притинами - 95 мм, ширина - 21 мм в найширшій частині, товщина обуха - 2 мм. Довжина рукояті з притинами - 105 мм, довжина накладочной частини - 80 мм, загальна довжина клинка - 197 мм. Клинок цікавий тим, що він дійсно викуваний в єдиному теологічному циклі разом з притинами. Тобто буртик між рукояткою і клинком представляє із себе єдине ціле разом з усією заготівлею.

Винтажные камни


Після кована обробка заготовки ножа ведеться вручну на високоточних німецьких верстатах. Заточка на ножі - технологічна, вона призначена тільки для того, щоб вказати оптимальний кут, рекомендований виробником для заточування ножа при подальшій експлуатації. Тобто після завершення процесу виготовлення ножа - його слід заточити. Однак, заготівля спочатку досить гостра і слід дотримуватися всіх запобіжних заходів при роботі з нею.

Склад стали клинка, як і у багатьох іменитих виробників не афішується, однак процентовка основних компонентів все ж доступна: C = 0.6%, Cr = 14%, Mo = 0.5%, V = 0.15%.

Наступний елемент, що входить до складу набору - накладки з стабілізованою деревини капа клена. Дуже красивий малюнок. Стабілізація дозволяє залишити повне відчуття дотику до деревини при тактильному контакті, але оскільки накладка наскрізь просякнута полімером, вона абсолютна інертна до будь-яких видів агресивних впливів навколишнього середовища - волога, ультрафіолет, органічні розчинники і т.п. Крім того, стабілізація надає деревині велику твердість, міцність і стійкість до температурних перепадів.

Стяжки Corby мають діаметр шийки 4 мм і 6 мм - діаметр головки.

Рекомендації щодо застосування епоксидного клею найзагальніші. Зручна упаковка в здвоєних шприцах дозволяє автоматично нормувати кількість смоли і затверджувача. Епоксидний клей перестає липнути вже, як правило, через годину після застосування. Через добу він набирає до 75% своєї номінальної міцності. Однак, вести механічну обробку, виробів зроблених із застосуванням епоксидних смол рекомендується не раніше, ніж через тиждень.

Країна походженняІспанія
ВиробникMartinez & Gascon
МаркаMG French Forged SS100/ SS150/ SS200
Розміри клинка MG SS10095х21х2 мм
Розміри клинка MG SS150150х33х2,5мм
Розміри клинка MG SS200200х40х2,5мм
Марка сталинержавіюча молібден-ванадієва сталь
Особливості конструкції заточений, інтегрований з притинами, спуски від обуха
Монтажнакладний
Вага SS100/ SS150/ SS20053/95/135 гр


Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
7+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені