Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Масло DANISH Oil (100 мл)

Масло DANISH Oil (100 мл)


  • Опис
  • Відгуки

Датське масло (Danish Oil) - це унікальна суміш лаків і масел глибокого проникнення. Проникаючи глибоко в пори деревини, масло твердне там, а лак створює на оброблюваної поверхні захисну полімерну плівку. Рецептура датського масла (Danish Oil) спеціально розроблена для нанесення на тверді породи деревини. Основними перевагами датського масла (Danish Oil) вважається висока проникаюча здатність в деревні пори і відмінний водовідштовхувальний ефект обробленої поверхні. Спеціальний інфільтраційні компоненти, що входять до складу датського масла (Danish Oil), дозволяють йому глибоко проникати всередину деревини навіть екзотичних порід, забезпечуючи надійний захист від шкідливих впливів навколишнього середовища - вологи, ультрафіолетового випромінювання, агресивних хімічних компонентів і т.п. Консистенція масла і присадки підвищують адгезійні властивості забезпечують рівний розподіл масла на поверхні дерева, при цьому відмінно проявляється структура і колір деревини, набуваючи напівматові бурштинові тони.

У складі датського масла (Danish Oil) немає шкідливих компонентів, вона є придатною для обробки іграшок, дитячих меблів, обшивки в лазнях і саунах, дерев'яних поверхонь для їжі. Всі ці властивості датського масла (Danish Oil) роблять його ідеальним складом для обробки дерев'яних рукояток ножів і іншого ріжучого інструменту.

Рекомендації по використанню датського масла (Danish Oil).

Дерев'яна поверхня перед нанесенням датського масла (Danish Oil) повинна бути добре зачищена, зашліфовані і звільнена від бруду і пилу. Перед нанесенням ємність з датського масла (Danish Oil) необхідно добре струснути (протягом 1 хв.). Температура при нанесенні повинна бути вище 10 градусів за Цельсієм, а вологість повітря - нижче 85%. Датське масло (Danish Oil) дає хороший результат навіть при просочуванні в один шар, але звичайно, можна практикувати нанесення і в кілька шарів. При нанесенні другого і наступних шарів, колір поверхні буде ставати темніше. При необхідності нанесення декількох шарів краще робити легку міжшарового шліфування мелкоабразівной шкіркою. Час між повторними нанесеннями має бути не більше 10 хвилин, щоб не допустити утворення полімерної плівки на поверхні і дати можливість маслу проникнути всередину пір деревини на номінальну глибину. Час повного висихання датського масла (Danish Oil) при кімнатній температурі - 8-10 годин. Для того, щоб виключити псування (полімеризацію) данського масла (Danish Oil) всередині ємності для зберігання, необхідно уникати контакту масла, яке залишається в всередині пляшки з інструментом для його нанесення (кистями, спуншамі, дрантям і т.п.) і оброблюваної дервесіной . Не варто вмочати кисть або дерев'яну заготовку в банку з датським маслом (Danish Oil), якщо Ви не збираєтеся використовувати масло повністю. Це може привести до затвердіння масла всередині пляшки. Датське масло (Danish Oil) краще наливати (капати) на оброблювану поверхню або кисть (ветош), а потім розтирати.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
4+2 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені