Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Масло TEAK Oil (100 мл)

Масло TEAK Oil (100 мл)


  • Опис
  • Відгуки

Рецептура тікового масла спеціально розроблена для нанесення на поверхню твердих порід деревини. Основними перевагами тикового масла вважається висока проникаюча здатність в деревні пори і відмінний водовідштовхувальний ефект обробленої поверхні. Спеціальний інфільтраційні компоненти, що входять до складу тікового масла, дозволяють йому глибоко (до 4 мм) проникати всередину деревини навіть екзотичних порід, забезпечуючи надійний захист від шкідливих впливів навколишнього середовища - вологи, ультрафіолетового випромінювання, агресивних хімічних компонентів і т.п. При нанесенні тика масло насичує поверхневі шари, що запобігає підняття ворсу і робить непотрібною операцію шліфування при багатошаровому покритті поверхні. Консистенція масла і присадки підвищують адгезійні властивості забезпечують рівний розподіл масла на поверхні дерева, при цьому відмінно проявляється структура і колір деревини, набуваючи напівматові бурштинові тони.
Тіка масло (як не дивно, жодного відношення до дерева з однойменною назвою - тік, воно не має) - це багатокомпонентна просочення, що містить різні сорти масел (в основному, це три види масел: соєве, тунговое і льняне), плюс сполучні елементи каніфолі і касторової олії та активні присадки у вигляді сикативів. У складі тикового масла немає шкідливих компонентів, вона є придатною для обробки іграшок, дитячих меблів, обшивки в лазнях і саунах, дерев'яних поверхонь для їжі. Всі ці властивості тика масла роблять його ідеальним складом для обробки дерев'яних рукояток ножів і іншого різального інструменту.

Рекомендації по використанню тикового масла.


Дерев'яна поверхня перед нанесенням тикового масла повинна бути добре зачищена, зашліфовані і звільнена від бруду і пилу. Перед нанесенням ємність з маслом тика необхідно добре струснути. Температура при нанесенні повинна бути вище 10 градусів за Цельсієм, а вологість повітря - нижче 85%. Тика масло дає хороший результат навіть при просочуванні в один шар, але звичайно, можна практикувати нанесення і в кілька шарів. Час між повторними нанесеннями має бути більше 15 хвилин, що дає можливість маслу проникнути всередину пір деревини на номінальну глибину. Час повного висихання тикового масла при кімнатній температурі - до 10 годин. Для того, щоб виключити псування (полімеризацію) тікового масла всередині ємності для зберігання, необхідно уникати контакту масла, яке залишається в всередині пляшки з інструментом для його нанесення (кистями, спуншамі, дрантям і т.п.) і оброблюваною деревиною. Не варто вмочати кисть або дерев'яну заготовку в банку з маслом тіка, якщо Ви не збираєтеся використовувати масло повністю. Це може привести до затвердіння масла всередині пляшки. Тіка масло краще наливати (капати) на оброблювану поверхню або кисть (ветош), а потім розтирати.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
1+5 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати

Схожі товари:


Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені