Онлайн консультація: roks.com.ua

Ваш кошик порожній

Хлорне залізо

Хлорне залізо
Артікул Назва Ціна Кіл-ть Фото
11229 Хлорное железо 200г 55.00 грн. -+
11230 Хлорное железо 250 г 65.00 грн. -+
0 грн. купити    • Опис
  • Відгуки

Хлорне залізо - це оптимальний електроліт для проведення трафаретного мінірельефного травлення (як під впливом електричного струму, так і без нього) з різних металевих поверхонь, як з чорних металів, так і з мідних сплавів. Також хлорне залізо широко використовується для патіровання малюнка і створення антикорозійного захисного шару на поверхні металів, схильних до корозії під впливом чинників навколишнього середовища.
Рекомендовані норми для виготовлення розчину хлорного заліза на 100 г води безводної солі:
- 74.4 г (при температурі 0 ° C);
- 99 г (при температурі 25 ° C);
- 315 г (при температурі 50 ° C);
- 536 г (при температурі 100 ° C).
З рекомендації видно, що для більш ефективного проведення процесу готовий розчин хлорного заліза необхідно підігріти. При приготуванні розчину для рельєфного травлення краще використовувати відразу весь обсяг вмісту упаковки хлорного заліза. При необхідності все-таки зберігання залишків нерозбавленого хлорного заліза або його розчину для подальшого використання, необхідно виключити до нього доступ повітря, оскільки при зберіганні в негерметичной упаковці хлорне залізо втрачає свої властивості і ставати непридатним для використання в якості реактиву для травлення.
Незважаючи на те, що хлорне залізо було розроблено і застосовується, як відносно нешкідливий хімічний реактив, альтернативний токсичнішим методам травлення, наприклад, за допомогою азотної кислоти або царської горілки - працюючи з хлорним залізом потрібно виконувати всі загальні запобіжні заходи. Обов'язкові гумові рукавички, вкрай бажаним респіратор і витяжка або ж робота на відкритому повітрі. Хлорне залізо володіє сильно фарбувальними властивостями. Руки від нього складно відмити, а вже раковину або унітаз тимпаче. Хлорне залізо має сильно виражені корозійні властивості. Це потрібно враховувати в роботі і при утилізації використаного розчину.Про цей товар поки немає відгуків. Залиште перший!

додати відгук
І'мя*:
Відгук*:
Оцінка*:
7+1 = (Анті-спам тест*)
  відміна надіслати
Список бажань:
Список бажань порожній

Порівняння товарів:
Товари для порівняння не обрано

На гору
Рокс © 2007-2021. Всі права захищені